reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja sie nie dziwie ze kusi,tylko pytanie czy to ma sens? skoro podobno niewiele widac na nim przed 20tyg.Kiedys klienka studiujaca medycyne mowiła mi ze usg wcale nie jest takie obojetne dla dzidziusia tylko ze lekarze o tym głosno nie mowia,moze lepiej poczekac?
Co do liczenia tygodni to ja rozumiem to tak np miałas urodziny 30 czyli zaczełas juz 31roz zycia i tak tez z tygodniami skoro jest np 12tyg i 2 dni to zaczoł sie 13tyd.
 
reklama
Ja sie nie dziwie ze kusi,tylko pytanie czy to ma sens? skoro podobno niewiele widac na nim przed 20tyg.Kiedys klienka studiujaca medycyne mowiła mi ze usg wcale nie jest takie obojetne dla dzidziusia tylko ze lekarze o tym głosno nie mowia,moze lepiej poczekac?
Co do liczenia tygodni to ja rozumiem to tak np miałas urodziny 30 czyli zaczełas juz 31roz zycia i tak tez z tygodniami skoro jest np 12tyg i 2 dni to zaczoł sie 13tyd.

tylko że ja chcę żeby mi zrobili NT bo zanim mój ginek zwlecze się z urlopu to będzie ostatni dzień 14tygodnia ....stąd moje ciągłe zastanawianie się.

no i właściwie to nie wiem czy nie widać...bo, któras z marcjanek ma 3d i jest zachwycona:-D (przepraszam, nie pamiętam która:-( )

A co do szkodliwości USG...hmmm nie jestem lekarzem więc nie powiem... ale z tego co mi się wydaje to kontrowersyjny temat i podejrzewam że co lekarz to opinia ... jednak z tego co mi wiadomo szkodliwość USG nie została w żaden sposób udowodniona.
 
No własnie nieszkodliwosc tez,fakt ze kazdy ma inne zdanie.A jakbyłas na poprzednim usg to dzidzia była duza? bo podobno nie tylko tydzien ma znaczenie ale jak jest mała dzidzia to mozna i pozniej isc na pomiary.Jak sie obawiasz ze bedzie za pozno to idz.
Ja mam wizyte za dwa tygodnie i wtedy zapytam sie mojego ginka kiedy robic i u kogo to 4d usg,a ze tygodniowo jestem dalej od Ciebie to dam Ci znac co i jak bo pewnie pojde do tego ginka co Ci wczesniej pisałam.
 
pewnie 3d/4d to koło 22 tygodnia polecają, a w 24/26 podobno jest najładniejsza buźka :-)

a ja jeszcze sobie pomyślę na spokojnie nad tym usg:-D hyhy:-)
 
Eh sama nie wiem jak to rozszyfrowac i w takim razie jak będę u ginki 13września to się jej zapytam czy zaczynam 15-sty czy 16-sty tydzizen i bedzie wszystko jasne :p
 
Clifford, cytaty otwierasz w nowych kartach?

Aaaa - i muszę się pochwalić! Kupiłam dzisiaj bilety na koniec listopada do UK! Już wiem, kiedy kupuję wyprawkę!!! Jak wpadnę z psiapsiółą w shopping-spree to... No jeszcze nie wiem co, ale karta będzie pewnie tylko piii piii piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip robić :-)
A swoją drogą - nawet zielonego pojęcia nie mam, ile powinnam sobie kasy przeznaczyć. No najzieleńszego normalnie! A ja tak lubię mieć wszystko zaplanowane :-(


Bosonozka, zapraszam na kawe ;-) I moge Ci pomoc z wydatkami bo orientuje sie w cenach i sklepach.

Dziewczyny!
AAaaaaaaaaaaaaaaa!
Tesciowie i siostra K. 'juz' wiedza o ciazy.
Mama K. miala od nas 3 kartki. Pierwsza normalna urodzinowa od nas, druga od Olafa, a trzecia, taka mniejsza... Miala na przodzie usg i w ogole...Odbajerzona. No nic.
Rano Olo je sniadanie ze mna...a tu wchodzi tesciowa z wielkim '?' na twarzy...i do mnie 'Really?!' no to ja z tego wszystkiego sie zaczelam trzasc... No i ani slowa nie umialam powiedziec tylko glowa pokiwalam.. Ona w ogole wielki banan na twarzy, baaaaaaardzo szczesliwa...
Tesc cos w garazu robil..Poszla do niego... I w smiech.
Bo na kartce napisalismy
'Dear Grandma,
Happy Brithday! Hope You're not too shocked to see me today. Have a nice day!
[PODPIS] ?

P.S. See You in march!'

(czyli: Droga Babciu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mam nadzieje, ze nie jestes zbyt zdziwiona widzac mnie. Zycze Ci milego dnia!
?
P.S. Do zobaczenia w marcu!)

No i z racji tego, ze siostra K. jest w ciazy..tesc zdziwiony...'ale w marcu? jak to...' Tesciowa mu kazala jeszcze raz spojrzec...i sie skapnal. Przyszedl do mnie z lzami w oczach i mnie przytulil...
Zaraz po tym przyjechala K. siostra... Z wielkim bukietem kwiatow dla tesciowej..i do mnie z tekstem, ze oni wiedzieli, bo sie polozna wygadala tydzien temu.... No i w ogole w smiech... I nawet ona mi pogratulowala...i w ogole zadowolona byla... ONA!
W wielkim szoku bylam.
Szczerze mowiac to nie moglam sobie wyobrazic lepszej reakcji i lepszego sposobu na to zeby poinformowac rodzine o tym.
No normalnie...super wyszlo!!!!!


Mam teraz super humor i w ogole fajowo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wymiekam z Wami - nie dosc ze mam galopujaca skleroze teraz to jeszcze głowaból wiec czytam Was i nic nie ogarniam :DDDDDD
A my dzisiaj nowe ze wspolnego grona jestesmy :)))))))))))) dlatego wszystkie na raz :p dajcie nam chwile to sie rozkręcimy :p
 
reklama
HEJO

ja standardowo na chwile nie mam nawet czasu was poczytac ciage zabiegana jestem teraz wlasnie zjem obiad ogarne chatke i lec z córcia na spacer bo pogoda cuuuuuuuuuudna dawno takiej nie bylo

jutro mam wizyte poloznej mam nadzieje ze nie odwola.........


Haras- ciesze sie kochana ze niespodzianka ci sie udała i tescie mile zaskoczenie super!!!!!!!!!!!!


reszte pozdrwiam cieplutenko................
 
Do góry