reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witaj alis83 :D A skąd jesteś?? Bo nie widać.. Na razie incognito, ale się rozkręci hihihihi ;)

Rosmerta nie dajcie się pokonać żadnemu choróbsku!! Duuuuuuuuużo siły życzę :*

A ja jak obiecałam, znikam o 15ej asasasasasa ;) Chyba na surowo zjem ten makaron z sosem hahaha taka jestem głodna ;)) See you later......
 
reklama
Woooooow mamy trzy nowe mamunie :-) witam Cat ballou,Anabell i Alis!! Rozgośćcie się wśród Nas..i mam nadzieję ,że nadążycie za tym tempem:-D

Milutek..bidulko Ty nasza, dbaj tamo siebie i swoje maleństwa !! Jesteśmy obok i wspieramy Cię !! Będzie dobrze!;-)
Futrzaku..no to cieszę się ,że już wyjaśniłam i jest jasne co i jak ;-) mam nadzieję tylko ,że wszystko będzie dobrze, bo bardzo się o to boję...:-:)baffled: a jeśli chodzi o usg 3d to na Twoim miejscu bym zaczekała do tego 20 tyg chyba ,że masz jakieś wolne pieniążki ale osobiście wolałabym je przeznaczyć na piękne śpiochy dla maleństwa ;-)
No i właśnie pilnuj tych naszych mam marcjanek!!!!!!!!:-)
Rosmerta..super ,że czujesz się lepiej, dobrze gdyby tak już pozostało :-)
Malinka..smacznego!!!!!!!!!!!!!!!!! I może lepiej ugotuj ten makaron co?? Tak, dla zdrowotności ;-)
 
Ostatnia edycja:
hej:)
eh co za pogoda mialam dzisiaj isc na badania bo pojutrze do gina ale w taki deszcz to mi sie tylka z domu ruszac nie chce wiec moze jutro pojde...

witam nowe marcoweczki:)
 
cliford zimno moze byc aby tylko nie padalo:)jutro juz musze isc bo glupio pojsc do lekarza bez badan:D hehe chociaz w sumie nie wiem czy mam isc 3 czy 13 bo lekarz kazal 13 a polozna 3 :p pewnie lekarz i tak nie bedzie pamietal wiec ide 3 bo konczy mi sie zwolnienie a 13 tez moge do niego wpasc jak bardzo bedzie chcial:p
 
Futrzak...aleś Ty dowcipna :-):-D ale z drugiej strony masz rację ..trzeba przyszykować dziewczynę na wstrząsy :tak:;-)
Cornelka...lepiej idź i zrób...a co do wizyty to tak jak mówisz nic nie szkodzi jak pójdziesz dwa razy ;-)

A co do badań, to są już wyniki...no i hemoglobina wygląda trochę anemicznie:baffled: no i mocz też mam nieciekawy ( chyba jest jakiś stan zapalny) więc zobaczymy co zaleci lekarz w dniu wizyty...hmmmmmmmmmmmmmmm.....:baffled::-( chyba się zmartwiłam:-(
 
reklama
Ale sypnęło nowymi Marcjankami! I znowu Warszawa!!! Witajcie dziewczyny!!! Będzie baby-boom jak nic! I ten mój Fasol biedny będzie miał przerąbane jak matka przy wybieraniu szkół, hihi.

Futrzakowa, proszę się z Clifforda nie śmiać, Clifford wcale sążnistych wpisów nie robi. Tylko skrupulatne ;-) Ja to się zawsze zastanawiam dziewczyny, a zwłaszcza Clifford, czy wy notatki robicie? Bo ja nie jestem w stanie tylu szczegółów zapamiętać, po 10 minutach czytania nie pamiętam, co chciałam której powiedzieć. Znaczy się pamiętam "co", ale nie pamiętam do której :-)

A ja jeszcze w pracy (a gdzie by indziej), w kościach łamie mnie jak diabli i na dodatek nie wzięłam ze sobą pojemniczka na soczewki, buuu! A po pracy mam wizytę u okulisty i muszę szkiełka zdjąć. Chyba małża zmobilizuję, żeby mi coś zakupił i przywiózł, bo mnie biedak odbiera dzisiaj. Po atropinie nie można prowadzić. Wykorzystuję go dzisiaj bez litości. Ale postaram się być ekstraaaa miła wieczorkiem :zawstydzona/y: :cool2:, to się odwdzięczę!
 
Do góry