reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
cliford - nie zamartwiaj się:-) lekarz powie co i jak i będzie dobrze:-)

bosonóżka - ja się z nikogo nie śmieję:-D a już na pewno nie z kochanej clifordki:-) przyszły już ciuszki? :-D
 
Clifford, cytaty otwierasz w nowych kartach?

Aaaa - i muszę się pochwalić! Kupiłam dzisiaj bilety na koniec listopada do UK! Już wiem, kiedy kupuję wyprawkę!!! Jak wpadnę z psiapsiółą w shopping-spree to... No jeszcze nie wiem co, ale karta będzie pewnie tylko piii piii piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip robić :-)
A swoją drogą - nawet zielonego pojęcia nie mam, ile powinnam sobie kasy przeznaczyć. No najzieleńszego normalnie! A ja tak lubię mieć wszystko zaplanowane :-(
 
Cześć Babolki:)))

Postaram się później wpaść bo dziugam nosem w klawiature....
Widze że Was ciągle przybywa-SUPER!!!
Odkąd jestem w ciąży nie mam czasu na nic jak na złość bo wcześniej się nudziłam;D
Leje kolejny dzień ktłownia rozdłubana wrrrrrrrrrrr ZAŁAMKA!!
Jutro znowu do Wawy bo małża była o podwyższenie alimentów skarży. Mam nadzieje ze tym razem sprawa się odpędzie bo ostatnio dowiedzieliśmy się 15 min po czasie i 100zł na dojeździe w plecy:/
 
Clifford, cytaty otwierasz w nowych kartach?

Aaaa - i muszę się pochwalić! Kupiłam dzisiaj bilety na koniec listopada do UK! Już wiem, kiedy kupuję wyprawkę!!! Jak wpadnę z psiapsiółą w shopping-spree to... No jeszcze nie wiem co, ale karta będzie pewnie tylko piii piii piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip robić :-)
A swoją drogą - nawet zielonego pojęcia nie mam, ile powinnam sobie kasy przeznaczyć. No najzieleńszego normalnie! A ja tak lubię mieć wszystko zaplanowane :-(

można otworzyć notatnik i na bieżąco podczas czytania pisać odpowiedzi :-) przynajmniej ja tak czasem robię:-)

a co do twojego pojęcia ....a raczej jego braku....to witaj w klubie niewiedzących:-)


jejku...jak mi jelita/żołądek wariują... burczy non stop a przecież jadłam z 30min temu! bo pasożytek to raczej by jeszcze teraz i tak głośno nie puszczał bąków :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny :) Czytałam u Was kilka stronek temu na temat zamieszania z suwaczkami i liczeniem tygodni. I sama się zaczęłam zastanawiać... bo ja mam na suwaczku bodajże 13 tygodni i 3 dni i uważam, ze jestem w 13 tygodniu (dokładnie że mam 13 tydzien i trzeci dzień, a od poniedziałku zaczynam 14-sty tydzien :), a niektóre dziewczyny na suwaczku mają 12 tygodni z haczykiem i też liczą to jako 13-sty tydzień, więc już nie wiem o co chodzi :p
 
Kurczaki dziewczyny ale macie dzisiaj tempo w pisaniu:-),co chciałam cos odpisac to tu juz kolejna strona do czytania:-)
Przedewszystkim witam nowe marcoweczki:-)
A u nas jest piekna pogoda i byłam na długim spacerze w lesie,spragnione słonca zapraszam do mnie:-)
Milutek trzymaj sie dzielnie,teraz jak juz jest postawiona diagnoza to poł sukcesu i bedzie coraz lepiej.:tak:
Futrzaczku i gdzie zapisałas sie na te usg?
no i nie pamietam co jeszcze chciałam napisac...:zawstydzona/y:
 
milenka - ty już jesteś w 14 tygodniu ciąży:-)

wyobraż sobie że jestes w ciąży dopiero 3 dni (oczywiście to niemożliwe przy tych szacunkach od OM ale teoretyzujmy:-) ) i wtedy co bys powiedziała? jestem w 0 tygodniu ciąży? czy może w 1? powiedziałabys że w pierwszym ...bo właśnie leci ci pierwszy tydzień...

więc ty masz już 13 tygodni za sobą...i teraz leci ci 14ty:-)


ola - do invicty ... ale ciągle się zastanawiam czy warto:-D ale mnie taaaak kuuuuuuuuuuuuuuuuusi:-D
 
Hm .... ale na usg robionym 16 sierpnia miałam wpisane 11 tyg i 0dni i ginka mowila, jedenasty tydzien zaczynamy :p Czyli z tego wynikałoby, że w poniedziałek zaczęłąm jednak trzynasty :)
 
reklama
Do góry