reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

no to ja w kwestii liczenia - robię to dokładnie tak jak Futrzeczek i wychodzi idealnie, bo termin mam na 15 a dzis drugi dzień 13 tygodnia :))))

a w kwestii usg - u mnie jeszcze będzie w poniedziałek wewnatrzpochwowe. tak mi lekarz zapowiedział, więc to chyba nie ma reguły. czytałam, że przez brzuch można od 12 tc, ale lekazr stweirdził, że wewnątrzpochwowe jest jeszcze w tym czasie dokładniejsze, a że ma byc genetyczne, to musi być dokładne. no i oczywiście zabieram K ze soba, bo jeszcze nie był i ta ciąża to taka abstrakcja trochę dla niego

Milutko trzymaj się mocno i trzymaj te swoje dwa małe Milutki. Trzymam kciuki, że by wszystko było dobrze. Mam do nich sentyment, bo sama jestem z bliźniąt.
 
Ostatnia edycja:
reklama
malina - ja nic na to nie powiem:-D bo u mnie wszystko zawsze regularnie co do 1 godziny:-D

cliford
- no własnie...bo niedziela to dla mnie dziwny dzień:-D ale juz wszystko jasne:-D trzymam kciuki:-) ja to się zastanawiam czy iść w pon na usg 3d - jestem zapisana...ale nie wiem czy warto wydawać kasę bo wiem że na 3d to po 20tyg babeczki chodzą:-D

agata - za mną od wczoraj tez mizeria chodzi:-) chodź od wczoraj wieczorem mam ochotę uwaga ...na... FASOLKĘ PO BRETOŃSKU :-D


milutek - ty nasz biedaku, trzymam kciuki! będzie dobrze! w końcu bliźniaki to nie przelewki...
 
Milutek, pewnie strasznie się nerwów najadłaś. Dobrze, że już najgorsze za tobą i dzieciątka mają się dobrze! Trzymam kciuki, żeby tak pozostało, a nawet się jeszcze polepszyło. :blink:
 
Agatko nie daj się, zademonstruj tym rozmemłanym szwedom polskiego uparciucha!! ;)

Milutek - tak jak piszesz, nie inaczej: musi być dobrze! I wiesz co?? I będzie!! Bo my tu wszystkie trzymamy za Waszą trójcę mocno kciuki :*

Futrzak a chcesz jeszcze później drugi raz iść?? Bo jak nie, to sobie może poszukaj w necie zdjęć USG 4D z Twojego tygodnia i tych starszych i zobacz, jak wolisz podglądać swojego malucha ;)

A mi na koniec dnia roboty dowalili :/ Kurde, ale i tak zwiewam dziś o 15ej!!!!
 
Milutek ja miałam to samo i lekarz powiedział że to krwiak wewnątrzmaciczny. Po miesiącu leżenia dzisiaj idę na usg i mam nadzieję że nie będzie tego krwiaka ani dziury po nim!!! Później napiszę co i jak...
 
Dzisiaj dzień nowych mamuś:-)
Witam Was serdecznie:happy:
U mnie były fryty z mielonym. Tak się najadłam, że chyba muszę poleżeć. W końcu muszę zbierać siłę na wieczór:-D
 
reklama
Do góry