reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Dziękuję :) ja juz serduszko słyszałam na wcześniejszym usg w 7 tygodniu. Moja Pani doktor powiedziała, że do bardzo dobrze bo niezbyt często tak szybko da się serduszko uchwycić. Nie wiem dziewczyny czy Wy też tak macie, ale ja mimo, że wiem, że z dzidzia jest wszystko w porządku, to każdego dnia się boję, że coś złego może stać się maleństwu :(
 
Milenka - chyba MAMY tak już mają, że zawsze się boją o swoje dzieci, nawet wtedy gdy te mają już swoje rodziny ;)
Ja też mam stresa przed dzisiejszym usg :/ no i mimo tego, że staram się z całych sił myśleć pozytywnie, to gdzieś w cieniu czai się obawa, że może coś będzie nie tak.. aż mi się zimno zrobiło brrrrrrrr
 
Milenka ...mam to samo, chyba zresztą wszystkie tutaj borykamy się z takimi obawami..to normalne...to instynkt matczyny :) ale musi być dobrze i tego się trzymajmy!!! ;)

Malinaa..uwierz ,że jesteśmy z Tobą i ,że trzymamy kciuki aby wszystko było jak najbardziej w porządku!!! ;)
Ja mam genetyczne 5 września a już jak o tym pomyślę to chodzę do tyłu ze stresu - ale grunt to pozytywne myślenie!!
 
milenka_1986 gratuluję dobrych wieści przyniesionych od lekarza:happy:
malinaa cudowny piesio;-), trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści
maya38 trzymam kciuki za maleństwo, wszystko będzie dobrze!!!
 
Milena słyszałam o tym już kiedyś i naprawdę ludzie sobie robią takie sesje zdjęciowe i filmy kręcą :p No cóż..
Może chcą mieć pamiątkę i na starość wnukom pokazać ;D
 
reklama
Do góry