reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witajcie Marcoweczki
Jak wy to robicie , ze u was posprzatane i ugotowane? ja dzisiaj wstalam z powerem i wzielam sie za" delikatne" czyszczenie lazienki. niestety troche sie przemeczylam i znowu dostalam plamien :/ Mialam jeszcze w planach odkurzanie ale zostawei to facetowi. Dzis wreszcie zlatuje do domciu.
Polezalam troche i poszlam cos na lunch kupic- i niemal zemdlalam- skad wy bierzecie ta sile?

A na marginesie to niezla schize mialam wczoraj w nocy, widocznie zasnelam z otwartyimi oczami- i tak mi sie jakos "przewidzialo" ze zlodziej jest u mnie w domu- z wycelowanym na mnie kijkiem od mopa. Tak mi adrenalina skoczyla ze myslalam, ze dzidzi zaszkodzi. Od razu chwycilam za nospe i duphaston..heh niestety czesto podczas snu otwieram oczy i wyobrazam sobie glupoty.

Dzis zapisalam sie na USG gen i test pappa. Duuuuzo czasu nad tym myslalam- ale co ma byc to bedzie. jesli wynik bedzie pozytywny to sie troszke podbuduje- jesli wyjdzie slaby- to i tak pewnie sobie wmowie ze to tylko prawdopodobienstwo- moj maluch musi byc zdrowy!

odnosnie maluch kruszynek urodzonych w 26 tyg. - to jest niesamowite jak nauka poszla do przodu- kiedys takie szkraby skazane by byly na smierc- a teraz maja szanse walczyc. wszystkie tu trzymamy kciuki
 
Ale powiedzcie mi dziewczyny gdzie jest ten dział do wklejanai linków, bo nie mogę znaleźć ?

przykleiłam ten temat...więc jest na górze wśród marcowych postów:-)

tulip
- ja wczoraj wzięłam panią do sprzątania bo w brudzie już żylismy...bo po pracy to ja tylko śpię i śpię... a ty masz zakaz wszelakich robót skoro plamisz!!!! i nie przyjmuję żadnych wymówek!
 
Ostatnia edycja:
albo chcą mieć pamiątkę, bo już więcej nie będą tego robić :-D
Katjusza, popłakałam się ze śmiechu i mam ekran zapluty.

Malinka, piesio straszny słodziak! Te uszka klapnięte takie - cudo! Fajnie dzieciaczkowi, jak od początku będzie mieć czworonoga. I nie stresuj się USG, wszystko będzie wzorowo!
Ja to chyba "inna" jestem, bo nie stresuje się jakoś zupełnie, raczej cieszę niesamowicie, jak na spotkanie z dawno nie widzianą ukochaną osobą. Zobaczę znowu Fasola! Byle do wtorku, byle do wtorku. Trzymam tylko kciuki żeby nie spał i robił fikołki. Ma machać do rodziców wszystkimi czterema kończynami, a najlepiej jakby w stronę sondy wystawił mały transparencik: "Cześć mamo! Cześć tato! Dobrze mi tu!". O! To jest dopiero pomysł na USG!
 
Malinka, piesio straszny słodziak! Te uszka klapnięte takie - cudo! Fajnie dzieciaczkowi, jak od początku będzie mieć czworonoga. I nie stresuj się USG, wszystko będzie wzorowo!
Ja to chyba "inna" jestem, bo nie stresuje się jakoś zupełnie, raczej cieszę niesamowicie, jak na spotkanie z dawno nie widzianą ukochaną osobą. Zobaczę znowu Fasola! Byle do wtorku, byle do wtorku. Trzymam tylko kciuki żeby nie spał i robił fikołki. Ma machać do rodziców wszystkimi czterema kończynami, a najlepiej jakby w stronę sondy wystawił mały transparencik: "Cześć mamo! Cześć tato! Dobrze mi tu!". O! To jest dopiero pomysł na USG!

Jesteś przekochana, dzięki za te słowa :****
Czytam czytam i w pierwszej chwili myślałam, że ma wystawić, co innego, ale dobra :p To za szybko jeszcze hehehe
Jeszcze dwie godziny zwariuję, czuję się jak przed pierwszą randką z moim T. Normalnie motyle w żołądku ;)
Może dlatego, że ostatnie usg było dawno, miesiąc temu..

Ps. Małża nie wypuszczą z pracy i nie zobaczy naszej dzidzi, właśnie dzwonił, ryczę :///////
 
Malinko to pójdzie na kolejne! nie płakusiaj, bo dzidzia się zdenerwuje;) mój m był na 2 i miał dość, a ja co wizytę miałam usg. faceci to strasznie przeżywają
 
reklama
Do góry