reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Katjusza, super jak mąż staje na wysokości zadania i potrafi się zaopiekować swoją kobietą. Ja to w ogóle mam wrażenie, że teraz pod tym względem faceci są fajniejsi i bardziej ogarnięci.

To mi się dopiero podoba: Mysza ma kociaka!
A ja mam nawet dwa. Oprócz ragdollka Jasia mam jeszcze brytyjkę Polly (zwaną Polką):

69faecee2b.jpg5fdc82825d.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc kobietki.

Wlasnie dotarla do mnie wiadomosc, ze szwagierka mojego S. miala wczoraj cc. Byl to 26 tc, malutki jednak zatrzymal sie na etapie 20 tc, wtedy lozysko przestalo poprawnie funkcjonowac. Przez ostatni tydzien w ogole nie przybieral na wadze i lekarze zdecydowali sie zaryzykowac. Na szczescie udalo sie go umiescic w inkubatorze i podlaczyc wszystkie rurki, choc kruszynka wazy cale 315 g i mierzy 24 cm :szok:
Trzymajcie prosze kciuki, zeby nie przyplatala sie jakas infekcja...
 
witam o poranku prosto z pracy.
widzę, że większość tutaj jakies zwierzatka posiada. u mnie ani jednego. ale trudno by było, gdy praktycznie cały dzień nie ma nikogo w domu, a wynajmowane mieszkanie ma ledwie 28 m2. moze jak kupimy w końcu swoje, to miejsce się znajdzie dla jaiegos mało wymagającego przyjaciela :)

Maya juz trzymam kciuki za ta kruszynkę!
Aż się łezka w oku zakręciła...
 
maya 3mam kciuki za maleństwo. ochhhh jakie to wszystko niesprawiedliwe
cliford wszystko u ciebie oki, jeszcze się do wc na wstajesz obiecuję ci to:) ja też w ogóle w nocy nie biegam siusiu, śpię do rana, a apetyt mam,a raz go nie ma. nic się nie martw

my nie mamy w domku żadnych przyjaciół, jeszcze w domu miałam pieska, straszna psiara ze mnie, ale w blokach nie chcę, bo wiem, że potrzebuje przestrzeni, a nie mam sumienia żeby się męczył. myślałam o króliku, dopóki królik miniaturka mojej koleżanki nie zrobiła się małą świnką:/ hahahaha poza tym wyczytałam, że nie nadają się dla małych dzieci.

wróciliśmy z synkiem z przychodni odbierałam jego badania do przedszkola i jest ok, oraz swoje zlecone przez ginka, jestem zadowolona, wszystko w normie:)
 
maya 3mam kciuki za malenstwo!

jesli chodzi o beganie do wc w nocy to ja latam jak oszalala chociaz ostatnio jestem leniwa i jak mi sie chce to nie wstaje:D kurcze znow jestem glodna ide na 2 sniadanie
 
ja wiem, że mogą być te dzidziusie takie maleńkie, podczytywałam i 3małam kciuki za dziewczyny, które urodziły wcześniaczki na naszym forum. zaglądnijcie do nich, naprawdę dobrze się te historie kończą:)
 
Czesc Marcjanki:-)
Noc mineła bez wstawania,ranek ładny słoneczny,sniadanko zaliczone-mleczko z płatkami i bułeczka.Na obiadek beda kotleciki mielone smazone,ziemniaczki i suroweczka z białej kapusty.

Dziewczyny ale macie piekne koty:-),moje marzenie to miec psa i kota ale to sie nie udało,na pocieszenie mama ktora mieszka z moja siostra ma dwa koty.
Maya bozie jaka to musi byc kruszynka,wspołczuje bardzo i mocnooo trzymam kciuki.
 
reklama
witajcie kolo poludnia dziś zabiegana jestem ale , to może lepiej niź mulenie cały dzień w domu ,przynajmniej musialam sie ubrać ,umalowac itp.

Maya, ja też trzymam kciuki za kruszynkę

Koty superowe moja zginęla w tamtym roku , wiec teraz mam tylko psa .
 
Ostatnia edycja:
Do góry