reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

wczoraj zjadlam duuuuuzo winogrona i mnie tak strasznie dzisiaj mdli... normalnie... juz myslalam, ze koniec z tym ustrojstwem a tu prosze...

Nie mam absolutnie pomyslu na obiad, zostalam z Olafem sama w domu i oprocz sprzatania mam ochote cos ugotowac..ale zeby mi nie smierdzialo... zaraz zobacze te makaronowe przepisy bosonozki :)
W sumie..mam pomysl na kurczaka i mam ryz ugotowany... to moze cos takiego...no zobaczymy :)
 
reklama
ja się tak wściekłam po telefonie od ojca, bo oczywiście kłopoty rodzinne jak zawsze, że zniknęłam w kuchni. obiad będzie dzisiaj z 3 dań plus deser, bo nic nie pomaga mi tak rozładować napięcia jak gotowanie:) hehehe aż mi tłuczek się rozsypał w rękach taki mam power!
 
Scarletka to w kuchni lepiej do Ciebie nie podchodzic bo mozna zaliczyc jednego ;)
Co do burzy hormonow i wyrzywaniu sie na mezu to cos wiem tez o tym,.Zgadnijcie co dostałam od m w ''podziekowniu'' za dzidziusia? nozyce elektryczne do trawy:baffled:,myslałam ze go zabije,on stwierdził ze chciał mi ulzyc bo tymi recznymi to długo sie przycina.Wkurzyłam sie na maksa i nie wzne było ze wydał na nie swoje zaskorniaki.Ach ci faceci,sa tacy ''romanyczni'';-).
Naszczescie po paru dniach sie zrehabilitował i kupił mi bukiecik roz,nie lada wyczyn zwłaszcza ze wiozł je z Gdanska(ok25km) na skuterku:-D
 
ola.80 to widzę, że niedaleko siebie mieszkamy :) wy tu tak o tych frytkach, że ja też bym sobie zjadła a do 17 w pracy... ale chyba po pracy kupie sobie ogromny worek w Biedronce :p
 
nie moglam sie zdecydowac na lunch to zjadlam i rybe i makaronowa zapiekanke na jednym talerzu:) makaron byl pyyyyyyyyyyyyyyszny :) z brokulami i innymi takimi ;)
niam niam, po jedzeniu lepiej :)
 
Witam niedospana, młode dali pospać do 9:25 ale dla mnie teraz to za krótko. Widzę że fryty znowu królują :-)- u mnie dziś dorsz z ziemniaczkami i suróweczką.
Ogarnęłam pokój młodych i nie mam siły na nic :no::-(- chyba tylko pranie nastawię:eek:.
Miłego dnia babeczki.:-)
 
reklama
pomysl harsharani z tą mapką byłby świetny. nie trzeba by było tak sie dopytywać :)

a ja stawiam na katowice

chociaz z tego ci już marta napisała to chyba za bardzo na zachód się rozpędziłam
 
Do góry