reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

a ja czekam na taką burzę. u mnie miało być burzowo od samego rana. a tu nic tylko słoneczko świeci. ale duszno tak, że nie ma czym oddychać...
 
reklama
Ssabrinaa jak sie ciesze ze u ciebie wszystko dobrze az lzej na sercu.:happy:
Milutek wszystkiego najlepszego.
Ja teraz tylko mysle o wizycie no nie u mnie tez sie rozpadalo musze ratowac pranie.;-)
mialam jeszcze napisac czesc dziewczyny.
 
ja swoją rodzinkę chcę jutro poinformować żeby potem przez telefon nie mówić:-) później będzie to głupio wyglądać jak nie powiem, a po brzuszku poznają:-D

a tak na marginesie, gdzie jest pinka? bo albo jestem ślepa i was za dobrze nie śledzę, abo dawno ją nie widziałam?:eek:
 
Ostatnia edycja:
Ja przez mój pobyt w szpitalu musiałam poinformować prawie całą rodzinkę i pracodawcę- tak wszyscy o mnie wypytywali a leżałam tam prawie 2 tyg.więc nie dało się tego ukryć. Poza tym wszyscy się zaczynali domyślać jak lampki wina nawet nie wypiłam na jednej imprezie rodzinnej:-)
 
Tulip- ja jak leżałam w 7do8 tydz. w szpitalu z plamieniami to mówili nam że takie kłocie i rwanie po bokach to jest normalne bo wiązadła pracują. a bylo nas 3 na sali z czymś takim z ciążami od 6 do 9 tyg. A i również tak jak napisała dmuchawiec może to byc spowodowane nagłym ruchem.[/QUOTE]

Hej dziewczyny
Dzieki za pocieszenie. Brzuchol zabolal mnie tak pod koniec pracy- myslalam ze moze od ciaglego siedzenia przy biurku. Czasem tez cos czuje jak chodze-mam nadzieje ze to wiazadla. Uczucie to takie jakbym pecherz miala przeziebiony i niemogla sie calkowicie wyprostowac bo cos mi peknie. Czasem sobie kicham- ale raczej bezbolowo. Jutro mam wizyte- wiec sie odezwe co i jak.
Jesli chodzi o nospe- to wiem ze lepiej z nia nie przesadzac ale przy takich bolach biore- ona jest chyba bardziej przeciw skurczom- niz przeciwbolowa.
Swoja droga- chyba sie udam po jakies L4 chocby na tydzien. Niemialam urlopu od swiat i troche jestem juz zmeczona ta praca. Moze jak tak sobie tydzien poleze przed TV to mi sie poprawi. Mielgo weekenu!
 
reklama
Wróciłam od gina i dał mi cyclonamine na zatrzymanie/zmniejszenie krwawienia.
mam przyjść w pon i ew zrobimy usg i jakieś badania i jeżeli tempka wzrośnie do 38 to mam antybiotyk wziąść.
Do pon mam się obserwować i wrazie co dzwonić natychmiast.
Postaram się Was nadrobić;-)
 
Do góry