reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dziewczyny już jestem po wizycie :-) ... :-) widziałam moją fasolinę i serducho jak biło,więc powiedziała że wszystko wygląda dobrze i nie widzi jakiś zmian niebezpiecznych lub podejrzanych :-) A teraz pójdę coś zjeść i idę się położyć :-)

Super!!!
Cieszę się, że wszystko dobrze...
 
reklama
Witam kochane Marcoweczki.

SSabrinaa
tak sie ciesze!

Milutek23 gratulacje i oby tak dalej! ;-)

Brr, u mnie za oknem jak w listopadzie :-(
 
Ssabrinaa wspaniała wiadomość, odpoczywaj dużo i się nie denerwuj, dobrze, że trafiłaś na fajne babeczki w tym szpitalu.

A ja wróciłam umordowana z tego sklepu. Upał u nas nieziemski i musiałam co chwilę siadać na jakiejś ławce, bo bym do domu nie doszła a jeszcze na przejściu jakiś idiota nie wyhamował na drugim pasie i by mnie potrącił, dobrze, że się popatrzyłam. No ale przy najmniej na poczcie się miło zaskoczyłam, bo kolejka była mała. Chwilę muszę sobie odpocząć i do roboty, trzeba jedzonko przygotować.

Milutek23 gratulacje dla Ciebie i Męża!
 
Witam cieplutko:-)
Dzis z rana byłam na badaniach, upuscili mi tyle krwi ze jak wrociłam do domu to zapadłam w spiaczke;-) i dopiero teraz wracam do zywych.
Co do boli brzucha to ja wczoraj jak kichnełam to skrecałam sie z bolu przez 10min tak mnie zakulo w boczku.Maz na ,nie nakrzyczał zebym tak mocno nie kichała bo fasolke wystrasze:-D

Ssabrinaa fajnie ze trafiłas na miłe kobietki i ze wszystko jest ok.
Milutek wszystkiego dobrego z okazji rocznicy.

Co do suwaczka to jesli ktoras jest chetna to bardzo poprosze o wstawienie mi czegos ładnego bo wiecie ze u mnie to kiepsko ze znajomoscia kompa:-),z gory dziekuje bardzo.
 
ależ mnie do was od rana nie logowało aż zła jestem:wściekła/y: tak tęskniłam:-D
milutek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
sabrinko ale mam mega banana na twarzy, jak dobrze słyszeć takie wieści! wspaniale! odpoczywaj:-)

a ja, że się dzisiaj ciut lepiej poczułam i nie mogłam z wami pisać to piekę chlebek, ciekawe co z tego wyjdzie. pogoda była piękna od rana, a w tym momencie zrobiło się zupełnie ciemno, burza idzie. echhhhh zawsze leje jak ja piorę, choćby nie wiem jaka pogoda cudna była, to się spieprzy:wściekła/y: idę ratować pranie
 
reklama
Co do suwaczka to jesli ktoras jest chetna to bardzo poprosze o wstawienie mi czegos ładnego bo wiecie ze u mnie to kiepsko ze znajomoscia kompa:-),z gory dziekuje bardzo.[/QUOTE]

Jak mi się wczoraj udało to Tobie tez się na pewno uda:)
Kliknij sobie na któryś z moich ciążowych suwaczków i przekieruje Cie automatycznie na stronkę z suwaczkami. Tam już wybiez napis ciąża i wykonuj polecania jakie sa tam fajnie opisane:)


Scarletka- to ta burza ode mnie idzie w Twoja stronę:) U mnie przeszła taka ze zrobiło się w momencie ciemno tak jakby była 21 wieczór ale świeci już pól godz. słoneczko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry