reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Cześc dziewczyny!
Ola suwaczek jest super:-D

Sabrinka fajniutko , ze wszystko ok.

Milutku wszystkiego naj dla Was!



I...miałam cos jeszcze komus odpisać, ale juz nie pamietam:zawstydzona/y:

Ja własnie od ginka wróciłam. Potwierdził ciążę, dostałam skierowanie na mocz, morfologie i cukier. Usg 27 sierpnia.
 
Cześc dziewczyny!
Ola suwaczek jest super:-D

Sabrinka fajniutko , ze wszystko ok.

Milutku wszystkiego naj dla Was!



I...miałam cos jeszcze komus odpisać, ale juz nie pamietam:zawstydzona/y:

Ja własnie od ginka wróciłam. Potwierdził ciążę, dostałam skierowanie na mocz, morfologie i cukier. Usg 27 sierpnia.

To super!!!!:-) 27 będzie już piękne usg:tak:
 
Taka własnie mam nadzieje Poziomeczko:tak:

A Ty sobie powinnaś avatarek zrobic z poziomeczkami:tak:;-) Ja poziomki uwielbiam! Moja tesciowa ma bzika, jezdzi do lasu, zbiera i potem mrozi. A jak zjeżdżamy to ciacho z poziomkami i bita smietana robi- mniam:tak:
 
jeju jaki apetyczny avatar:rofl2: poziomeczkiii;-)

a ja zdycham, zesłabłam w sklepie, a teraz rozpakowywałam zakupy do lodówy, mam takiego bzika na punkcie zapachów, że chyba je sobie już urajam. otwieram lodówkę i tam taki smród, że ląduję w nad kibelkiem. M sprawdza po mnie i puka się w czoło.
 
:-D:-D:-D

Super avatarek:tak:
A ja Ci własnie poziomkowych zdjec szukałam:-D
poziomki.jpg090628_poziomki_small-300x200.jpg3032821266867410s2.jpg
 
Nadrabiam po chwilowej nieobecności:)
Ola widze że bez problemu poradziłaś sobie ze suwaczkiem:happy:

Całkiem miłe popołudnie- mąż wrócił z pracy z kwiatami i smakołykami jakie chodzą za mną od jakiegoś czasu. Jeszcze się nam udało wyskoczyć na pizze i teraz pękam z przejedzenia:). Niestety moj małzonek ma jeszcze parę spraw do załatwienia wiec troszkę wieczorku jeszcze spędzę z Wami- tez będzie miło:-)

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za życzenia- jesteście kochane!!!!!!!!
 
reklama
Nadrabiam po chwilowej nieobecności:)
Ola widze że bez problemu poradziłaś sobie ze suwaczkiem:happy:

Całkiem miłe popołudnie- mąż wrócił z pracy z kwiatami i smakołykami jakie chodzą za mną od jakiegoś czasu. Jeszcze się nam udało wyskoczyć na pizze i teraz pękam z przejedzenia:). Niestety moj małzonek ma jeszcze parę spraw do załatwienia wiec troszkę wieczorku jeszcze spędzę z Wami- tez będzie miło:-)

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za życzenia- jesteście kochane!!!!!!!!

Żeby tak mój mnie tak gdzieś zabrał....
 
Do góry