reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ssabrinaa ja czytalam ze plamienie moze sie pojawic w dniu w ktorym powinnas miec miesiaczke jakbys nie byla w ciazy i moze aie pojawic nawet do 5 miesiaca ciazy. Chociaz jesli potwierdza ze jetes w ciazy to popros kogos z Polski zeby podeslal ci luteine lub duphaston bedziesz sie czus bezpieczniej. buzia trzymam kciuki odezwij sie jak wrocisz
 
reklama
Dziewczyny idę do mamy na szybką małą kawkę- może i ją namówię na naleśniki z dżemalkiem:-). Odezwę się później- buźka
 
SSabrinaa trzymaj się, trzymam kciuki by wszystko było ok na wizycie i po. Ja w pierwszej ciązy miałam na poczatku plamienia ale brałam przez4 tygodnie duphaston i potem juz było ok:tak: mam nadzieje, że dobrze ciebie potraktują - moja kumpleka rodziła na poczatku roku w Szkocji - nie narzekała w ogóle na lekarzy i opieke, ale pewnie co spzital i lkearz to inna bajka
 
Cze dziewczyny:tak:
U mnie masakra w nocy troche krwawiłam, a od rana mam tylko plamienie. Od wieczora mam okropne bóle w krzyżu a nigdy mi się nie zdarzały i cały czas mam podwyższoną tempke powyżej 37. Mam uczucie zimna na przemian z falami gorąca. No-spa niewiele pomaga:-(. Jak nazłość wszystkie giny są na urlopie help!!

Milutek wszystkiego naj z okazji rocznicy







 
u mnie w rodzinie ciężarówką jest moja siostra bliźniaczka (była pierwsza), więc ja dla odmiany dostałam ksywkę dostawczak :)
Dobre :tak::-D:-D:-D :rofl2:.
Witam wszystkie. Humor trochę lepszy ale niedospana jestem, miałam spore zamówienie i dopiero po 2:15 poszłam spać. Rano byłąm na badaniach - wyniki w poniedziałek a we wtorek wizyta i mam nadzieję serduszko zobaczyć:tak::-).
Tulip, Ola zróbcie sobie suwaczki, bo tak pusto pod Waszymi postami:sorry:;-):tak:.
Miłego dnia, bo zmykam do kuchni - mam zamówienie na 2 chleby takie do strzechy i smalczyku, swojskiej kiełbachy i % pędzonych ;-)a jeszcze nie piekłam:no: okrągłych.
 
Dziewczyny już jestem po wizycie :-) jestem w szoku opieką szpitalną,bo tyle słyszałam o angielskiej opiece a mnie przyjęły 2 kobitki bardzo przyjemne przebadały mnie,trochę puls mam za wysoki powyżej 100 no ale strasznie się denerwowałam co z moją fasolką :tak: a potem zrobiły mi 2 USG jedno żeby sprawdzić czy jestem w ciąży ale że troszkę fasolka mała więc zrobiła mi jeszcze dopochwowo USG :-) widziałam moją fasolinę i serducho jak biło,więc powiedziała że wszystko wygląda dobrze i nie widzi jakiś zmian niebezpiecznych lub podejrzanych :-) A teraz pójdę coś zjeść i idę się położyć :-)
 
reklama
Do góry