reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej

scarletka
zazdroszcze powrotu do lozka :-D

rosmerta u mnie rowniez mdlosci calodobowe.... do ok godz. 16-17 wlasnie probuje cos podjadac,czasem lepiej na troche czasem gorzej ale zawsze cos w zoladku jest.
A potem.... potem to juz mdlosci mega,a i ostatnio czesto zaliczam wieczorna wizyte w kibelku.
oby juz niedlugo zaczal sie lepszy okres :)

ana mi za to okropnie zimno caly czas.... ;/
a najgorsze,ze do tego mam dusznosci, chyba musze popytac o to lekarza bo odkad zaszlam w ciaze czesto nie moge zlapac oddechu....caly czas mam taki plytki, okropnie mi duszno i musze sie wysilic (lub ziewnac) zeby cale powietrze doszlo tam gdzie trzeba. Nie mam pojecia od czego to. Moze ktoras ma podobnie??
 
reklama
Hej Dziewczynny

Wczoraj troche spanikowalam, zlapal mnie lekki bol brzucha ( takie jakby klucie z lewej strony) polecialam do lekarza, ale zastalam tylko polozna. Powiedziala ze w 6/7 tygodniu brzusio niepowinien bolec :( pozniej ok 12 tyg. macica sie rozrasta- ale nie teraz. Strasznie mnie to zmartwilo- bo jak pisalam gdzies wczesniej- piersi mnie znacznie mniej bola i nie mam mdlosci. Potrzebuje jakiegos pocieszenia- musze cierpliwie wytrwac do jutra ( USG)
Ze wzgledu na wczesniejsze poronienie- niedzielilam sie ta wiadomoscia z rodzina. Powiedzialam jedynie w pracy- szefowej ( zeby przypadkiem niewyslala mnie w jakies podroze) Jak tam u was- obwiescilyscie juz swiatu?
Tak sobie mysle , ze jak USG wyjdzie ok to powiem rodzicom ( wkoncu mama polozna) Narazie jakos sie boje- zeby niezapeszyc..

Co do pogody to wzywam slonce do powrotu- wkoncu wiekszosc naszej ciazy to bedzie zima :( trzeba pokorzystac z lata ile sie da. Za to na wiosne jak sie maluchy urodza- bedziemy mialy wysmienita pogode na spacery :)
 
Jo tysz na poczte dzis uderzam. Wysłac kolejnego anioła. I mnie czeka kolejka. W dodatku musze zabrac z soba Zosie:sorry:

A potem kupic klej do aniołów.
A potem kupie se frytki mrozone i nasmaze sobie cały talerz, a co?! Straaaszna mam ochote na frytki!!!:tak:

Mojego mezula dzis nie ma, ma słuzbe 24h, wiec nie bedzie narzekał, ze niezdrowo sie odzywiam:tak:

A o 16tej mam wizyte. Niczego szczególnego sie po niej nie spodziewam, ale i tak trzymajcie kciuki, co?

Wskoczyłam juz dwa dni temu w ciazowe spodnie, bo mnie jakos bardzo wybrzuszyło:szok: W pierwszej ciazy duuzo pózniej brzuszek było widac:baffled: A snilo mi sie, ze byłam na usg i to bliźniaki:-D Moze sen mi sie spełni?:-D


Tulip czy ten ból brzucha był spowodowany jakims gwałtowniejszym ruchem? Np szybkim wstaniem z krzesła, kichnieciem, kaszlem? Bo ja tak mam. Wtedy mocno boli w jednym boku.
 
Ostatnia edycja:
Milutek23 L4 muszę wysłać, a i zakupy zrobić bo mam gości dzisiaj
Oj to faktycznie koniecznie musisz to załatwić- ahh ta biurokracja:)


Tulip- ja jak leżałam w 7do8 tydz. w szpitalu z plamieniami to mówili nam że takie kłocie i rwanie po bokach to jest normalne bo wiązadła pracują. a bylo nas 3 na sali z czymś takim z ciążami od 6 do 9 tyg. A i również tak jak napisała dmuchawiec może to byc spowodowane nagłym ruchem.
 
Ostatnia edycja:
tulip najbardziej uspokoi cie wizyta u lekarza.
Ale ja rowniez mialam bole brzucha ,wlasnie mniej wiecej w tym okresie.
Lekarz powiedzial,ze ciaza z prawego jajnika wiec moze mnie tam bolec.
Tez sie tym denerwowalam, a niektorzy mowia ze bol jak na @ moze byc nawet przez cala ciaze.....
 
czesc Dziewczynki,

No mnie dzis w nocy obudzil ostry bol jak na miesiaczke ale po godzinie sie uspokoilo i teraz jest ok wiec mam nadzieje ze wszystko ok...
a ja mam USG w srode juz odliczam dni nie moge sie doczekac
 
No wróciłam z piesem ze spaceru. Nie był on długi bo jakoś strasznie duszno mi się zrobiło i nie dałam już rady. No i psina po powrocie zrobiła mi pakiecik w domu :angry:.

Tulip ja też miałam lekkie kłucie po boku. Gdzieś słyszałam, że jak jest po boku to nie ma się czym martwić, że gorzej jak pośrodku. Ale ja specjalistą nie jestem i rzeczywiście badania i wizyta u lekarza to najlepszy pomysł.

dmuchawiec anioły produkujesz???
 
reklama
Oj to rwanie jak na @ jest dość częste- szczególnie na początku ciąży kiedy wszystko w naszych brzuszkach rośnie i naciąga się. mój lekarz mówi ze można wtedy brać nospę i to pomaga. Choć ja tam osobiście puki jestem w stanie znieść ból to nie biorę żadnych leków- one już są na ostateczność:-). stopień bólu musicie ocenić indywidualnie:)
 
Do góry