reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ola czesem objawy z wiekiem się znacznie osłabiają i zanikają całkiem, ale ciąza to stan szczególny. Trening pionizacyjny na pewno nie zaszkodzi a może pomóc. Po za tym jak czujesz że ci sie zacznie robic słabo, natychmias usiądź a nawet sie połóż, bez względu na miejce, może cie to uchronić od pełnej utraty przytomności. Czesem tylko ludzie dziwnie patrzą ale co tam :-)
Zobaczysz, bedzie dobrze
 
reklama
jak kazdy inaczej czuje sie na poczatku,hehe.ja nic nie czulam.oczywiscie bojac sie kolejnego rozczarowania wmowilam sobie,ze i tak sie nie udalo i odstawilam luteine,ktora bralam w 2 fazie cyklu i oczywiscie czekalam na @.co najlepsze jak mi wyszedl cien na tescie,to tez nie wierzylam,bo 2 cykle wczesniej tez mialam takie cienie,a @ przyszla.myslalam,ze te cienie sa efektem lekow (torche ich bralam,zeby sie moglo udac).troche to bylo lekkomysle z mojej strony,to odstawienie lutki,ale na szczescie nic zlego sie nie stalo.
 
Chwilę w temacie wiązania chust utknęłam, a Wy już trzy strony wyskrobałyście :-D:-D

Scarletka dzięki za cynk, jutro wsiadam w autko i jadę do M1 zanim mi te lody wykupią :evil:
 
No ba;-),moj maz zawsze kupuje litrowe na nas dwoje,twierdzi ze małych sie nie opłaca:-D
No to ja juz tez ide lulac,jutro trzeba wstac i jechac upuscic troche krwi:-)
Kolorowych snow dziewczynki:-)
 
reklama
Do góry