reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam was dziewczyny :-)
Ja wczoraj popołudniu znowu zaczęłam plamić i dzisiaj rano tylko troszkę,wczoraj już nie wytrzymałam i walczyłam o jakąś wizyte w szpitalu i wywalczyłam ide dzisiaj do szpitala sprawdzić co jest grane no a one chcą sprawdzić czy ja w ogóle jeszcze jestem w ciąży :baffled: boję się dziewczyny że jest coś nie tak :no:
 
reklama
Sabrina trzymam kciuki by wszystko bylo ok ja powolutku zbieram sie do lekarza i jestem podenerwowana. Pobolewaja mnie plecy a dokladniej krzyża i boje sie ze moze cos byc nie tak. Pozdrawiam
 
Ssabrinaa nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze, jak dziewczynki wcześniej pisały w takich sytuacjach. Najlepiej jak się położysz i będziesz odpoczywać. Jak już będziesz po wizycie to daj znać, że wszystko w porządku (bo na pewno wszystko będzie ok). Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&

Anka_24 z Ciebie trzymam w takim razie drugiego kciuka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Staram się nie denerwować i myśleć pozytywnie ale czasem jest ciężko:no:,wczoraj leżałam cały dzień,wstawałam tylko do WC,coś przegryźć i do łóżeczka uciekałam.Dzięki dziewczyny za wsparcie na was to zawsze można liczyć,jesteście wszystkie bezcenne :tak:;-)Postaram się odezwać po wizycie.
 
Ssabrinaa- o której idziesz do tego szpitala? słyszałam masę opinii o traktowaniu kobiet w ciąży w UK więc się nie daj. Ja mam parę znajomych które były w Twojej sytuacji i strasznie je olano w szpitalach UK więc postanowiły zlecieć do Polski do gina albo uda sie w UK prywatnie do polskiego lekarza. Trzymaj się mocno- wiara czyni cuda więc bądź dobrej myśli- ja miałam to samo co Ty- tez plamiłam i teraz jest już dobrze:-)
 
Ssabrinko po to tu jesteśmy, aby się wspierać wzajemnie. Trzymaj się, na pewno będzie dobrze.

Właśnie zauważyłam że się kwietniówki pojawiły (28.07 - ale ja zawsze mam spóźniony refleks). Jak ten czas szybko leci.
 
wyszłam na chwilę do ZUSu, a wy już tyle naprodukowałyście...

Dziewczyny z bólami i plamieniami - trzymajcie się, nie dajcie się i odpoczywajcie.
a my trzymamy kciuki za wszystkie nasze fasolki.
 
dmuchawiec jakie piękności. Nie wiem czemu ich przedtem nie dojrzałam. To jak już tą firmę założysz to proszę o jakieś namiary. Chętnie sobie takiego sprawię. Ja sama zaczynam przygodę ze scrapem. Niedługo muszę się zabrać za album ślubny (bo 28.08 jadę na weselę przyjaciółki) ale jakoś weny mi ostatnio brak. No i ta metryczka ślubu na mnie czeka ale się też nie mogę zdecydować którą wybrać.

No nic Dziewojszki muszę lecieć na tą pocztę i na zakupy. Będę później. Trzymajcie się cieplutko.
 
reklama
Yenn nie musisz czekac, aż firme założę;-)
Zreszta to tylko plany. Troche sie boje zakładac, bo nie wiem jak sobie bede radzic z dwójka dzieci:-(
 
Do góry