reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja wpadam powiedzieć dzień dobry i uciekam z powrotem pod kołdrę:-) pogoda do bani, dziecię mnie zwlekło żebym mu śnaidanie zrobiła, a w głowie wiruje.
będę później
 
reklama
Będę pamietać;-)

Zapomnialam dodac, ze wlasnie po 1 cyklu z Castagnusem- zaszlam w obecna ciaze :) Wczesniej bralam inne leki ( Bromergon) ale mialy straaaszne efekty uboczne.
Moj szczesliwy cykl to Castagnus z wiesiolkiem- ktory jest swietny na sluz, a potem po owulacji duphaston przez 10 dni
Trzymamy wszystkie kciuki! Daj znac co na to twoj gin ;-)
 
Witam serdecznie.
Ja dziś mam do załatwienia trochę papierków. Mam nadzieję, że nie potrwa to bardzo długo...

Potem jagodowy obiad już wczoraj zapowiadany :-)

Scarletka niech wirowanie głowy szybko ustanie...
Poziomki jak się czujesz, jak temperatura?
Dmuchawiec łączę się z Tobą duchowo w załatwianiu spraw...
fifronka dobrego dnia w pracy...

Wam wszystkie marcóweczki - dobrego dnia
 
Witam od rana :-)
macie tez taki apetyt, że ciągle byście jadły?? ja jak rano zaczne, to potem co godzinę zajadam cos bo inaczej mega mdłośic mnie nachodzą, a po jedzeniu jakos ustepują chociaż na trochę. Bo mdłości rozrosły sie do rozmiarów juz nie tylko porannych ale wręcz całodobowych. :baffled: Całe szczęscie z kibelkiem sie jeszcze nie witałam i mogę jeść. W pierwszej ciązy czułam sie rewelacyjnie, żadnych dolegliowści a teraz masakra

no nic, to zyczę miłego dnia wsyztskim i wracam do pracy - jak sie na czyms skupie to przynajmniej mdłosic nie tak dokuczliwe sa
 
ja mam podobnie, co chwile muszę podjadać.
ale to kwestia zwiększonego apetytu.
bo ja to od zawsze miałam tak, że jak za bardzo głodna się zrobiłam, to zaraz mdłości.
więc nie traktuję tego, jako objawu ciążowego :)
 
Hejka- a Wy tu znowu o jedzonku!:) Nic tylko jedzenie i jedzenie- mnie juz kilogramy rozbijają przy tych moich dwóch szkrabach a to dopiero poczatek:-D
 
Witam wszystkie ranne ptaszki!:-) Ja też dziś szybko wstałam ,bo musiałam przygotować wszystko na gołąbki i wogóle chcę wszystko porobić na zicher bo jutro nie mam zamiaru - bo idziemy na weselicho.:-D

Dziewczyny też tak macie że oprócz jedzenia jest Wam gorąco-bo mi wiecznie a jak były upały to lało się ze mnie wiecznie -już mam dość !Normalnie się czuję tak jak moja ciotka która przekwita i ma uderzenia gorąca :wściekła/y:

Chyba zgaga mnie dopadła -nigdy jej nie miałam!:angry:
 
Witam Marcóweczki, psina wyjątkowo dziś dała mi pospać, ale jak sobie pomyślę, że mam dziś ruszyć tyłek z domu, to najchętniej jeszcze bym się w pościel zaszyła. Znów mnie czeka pół godziny w kolejce na poczcie, grrrrr jak ja tego nie lubię :angry:
 
Ja fale gorąca miałam tylko na początku- od ok.2 tyg.nic takiego już nie mam:) I bardzo dobrze bo w dziwnych syt.zalewały mnie siódme poty:)
 
reklama
Witam Marcóweczki, psina wyjątkowo dziś dała mi pospać, ale jak sobie pomyślę, że mam dziś ruszyć tyłek z domu, to najchętniej jeszcze bym się w pościel zaszyła. Znów mnie czeka pół godziny w kolejce na poczcie, grrrrr jak ja tego nie lubię :angry:

A po cóż na ta poczte się wybierasz?
 
Do góry