reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wy tu takie obiady robicie a ja goracy kubek puree ziemniaczane wciagam dobrze ze wogole jem:-D
Jak jutro sie okaze ze wszystko dobrze to sie dopisze do listy marcowek.
 
reklama
Tulip ja mam hashimoto juz od kilkunastu lat,jak tylko zrobiłam test to poleciałam zaraz tez zrobic tsh,potem byłam u mojego gin-endo i na razie nie zlecił nowych badan tarczycowych ale zwiekszył mi euthyrox z 100 na 125.
 
Oo to czeka Cię impreza:-) też bym gdzieś poszła ale u mnie to albo dawno już żonate albo duuuuuuuuużo za młode:tak:
Kochana, w tą sobotę jedno a w następną drugie i też na wyjeździe ale młodych na to nie bierzemy:no:.
milutek pod kazdym swoim postem przez (chyba) godzine masz napis 'edytuj' i tam mozesz klikac zeby edytowac posta.
A jak chcesz suwaczek to kliknij sobie na suwak ktorejs z nas , wyjdzie ci strona z ktorej dana osoba ma suwaczek, i tam sobie bedziesz mogla stworzyc swoj.
Edytować możesz w każdej chwili, chodzi tylko o to że jak jednego posta napiszesz i zatwierdzisz i za 2 minuty sobie przypomnisz a nikt Ci jeszcze nie odpisał to wtedy żeby nie było Twoich 2 postów jeden pod drugim to edytujesz:tak:. Jeśli napiszesz a w ciągu godziny nikt nie odpisze to wtedy spokojnie możesz 2 pisać:tak:.
U nas przytulanka są rzadko więc chłopaki są w formie:) Może faktycznie zaopatrze się w testy owu
U mnie testy owu nie zdały egzaminu albo owulki wtedy wogóle nie miałam:confused2::eek:.
Jak tylko się skończy to ide do gina niech cos pomyśli-w zyciu nie miałam takich przygód:szok:
Ja też miałam iść bo zaskoczyć nie mogłam a po powrocie M i poście 2,5 m-ca i jak to w piosence: "4 razy po 2 razy...:-p;-):-D:tak:" to dziwne żeby nie zafasolkować:-p;-):tak:.
Wiecie co, młody mi nerwa dziś ruszył i bez kija nie podchodź:no::crazy:, więc żeby którejś z Was się nie oberwało to na dziś starczy BB.:-p
A i jakby co to ja mogę Wasze posty edytować, więc bez problemu, jak któraś napisze żeby połączyć.
 
Witam w kolejny słoneczny dzien:-)
Pozdrawiam wszystkie nowe Marcoweczki:-)

Marta co do TSH to ja mam niedoczynnosc hashimoto wiec to badanie robie zawsze conajmniej dwa razy do roku i uwazam ze jesli ktos nigdy nie badał tarczycy to warto te badania(tsh,ft3,ft4) w ciazy zrobic bo nie leczona tarczyca daje wiele wtretnych powikłan i u mamy i u dziecka.

Vetka ja tez mam mała arytmie i tzw zespol kardiowazodepresyjny lub inaczej mowiac wazowagalny ,poprostu mam bardzo niskie cisnienie ktore w pewnych sytuacjach spada mi nawet do zera a jeszcze przy tym mam wysoki puls,kiedys zdarzały mi sie utraty przytomnosci.

Ola tez mam zespół wazo-wagalny i komorowe zeburzenia rytmu, teraz na zespół wazo-wagalny nie daje sie leków (mój mąż jest kardiologiem - jednynie na formy złośliwe z zachamowaniem akcji serca wszczepia sie stymulator), ale niestety moga zdarzyc ci się omdlenia w ciązy, zwłaszcza w II trimestrze. Ale nie jest to groźne dla dziecka. Bardzo dobrze na tę przypadłość robi trening pionizacyjny i oczwiści picie co najmniej 1,5 l dziennie i solenie potraw do woli.
 
reklama
Ojej, staram sie chronologicznie nadrabiac zaleglosci w czytaniu a tutaj juz tyle nowych postow od rana sie nazbieralo :-)

Dziekuje wszystkim za serdecznie przyjecie! :happy:

kasienka77 mam nadzieje, ze Twoja fasolka, skoro ma sie urodzic 17.03 jest taka kochana jak moja (jak do tej pory prawie nie czuje, ze jestem w ciazy :happy:)

Marta1981 moja mama byla lepsza, urodzila mnie w wieku 42 lat! Tyle, ze ja bylam juz czwartym, absolutnie nieplanowanym dzieckiem i zjawilam sie 16 lat po moim bracie.

Ale mi apetytu narobilyscie na fasolke szparagowa, az mi sie za domem zatesknilo :-) Ale w Niemczech niestety nigdzie takich smakolykow nie dostane :-( Ach...
 
Do góry