reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milutek, dopiero do domku dotarłam i do kompa, nie miałam kiedy Ci suwaczka przygotować.
Musisz kliknąć na "OPERACJE" na górze strony, potem w "edytuj swój profil", a potem z lewej strony będziesz miała "edytuj sygnaturę" - kliknij i pojawi Ci się miejsce do wklejenia sygnaturki, czyliw Twoim przypadku suwaczka. Wklejasz link, jaki dostałaś tworząc suwaczek - ten zaczynający się od ht...

Oooo! Już masz! Szybciutka jesteś!
 
reklama
Bosonóżka- już mi się udało:)dziękuję za chęci:-)

już mi sie udalo wszystko opanować:)hihihi

ale powiem Wam ze z usg wyszedł mi termin na luty...:(mimo iz wszędzie mam wpisywany na 1 marzec

Fifi83- mnie dzisiaj brzuszek rwie cały czas- maluchy widocznie strasznie rosną- ponoć to takie czas:)
 
Ostatnia edycja:
hej

ja spiaca jestem jak nnie wiem...... padam

ja tu fasolke w tesco znalazlam :-) moja siostra najlepsza, pyta przez tel. a to skad masz fasolke,no a ja ze ze sklepu.... a ona 'aha, bo my to w ogrodku mamy ' :-D
no tak,ja tutaj nic nie sadze to i takich udogodnien jak fasolka w ogrodku nie mam :-D
 
ruda to ja w tesco widzialam tez bob ale nie odwazylam sie sprobowac:-D ale fasolka dobra.
dziewczyny czy wy orientujecie sie czym moge leczyc afte w buzi?
 
reklama
No Dziewczynki 3 dni musiałam w czytaniu nadrobić, bo na wyjazdach byłam, więc już pewnie nie będę pamiętać co której odpisać :zawstydzona/y:

Primo! Witam nowe marcóweczki!

Secondo! Byłam przed wyjazdem u ginka i dał mi to zwolnienie, nad czym ubolewam, bo już mam chałupę całą wysprzątaną. Ale wnet będę miała co robić, bo na wesele się wybieram i postanowiłam młodym metryczkę ślubu wyhaftować.
Ten właściwy termin mam na 18.08, wtedy będę mieć 2gie usg, tydzień wcześniej idę na morfologię i mocz, więc już coś będę wiedzieć. No i miałam jednorazowe mdłości... mój żołądek nie wytrzymał pomidorowej :no2:. Do kibelka też latam jak opętana, zawsze tak z 7 razy dziennie, bo ja ze dwa litry dziennie wody zawsze piję, ale teraz to nawet i do 15 dochodzi (w nocy ze dwa razy :angry:).

Scarletka gdzie Twój M dorwał Manhattany pomarańczowe ??? Bo ja już z pół roku po sklepach szukam i dojrzeć nie mogę, a kiedyś to się nimi zajadałam codziennie jak jeszcze były w małych kubeczkach.

Poziomki już pisałam, że jak będziesz kwietniówką to i tak Cię stąd nie puścimy i będziesz miała dwa razy więcej pisania! Więc jak zostaniesz majówką to też nie ma wybacz!

Milutek23 gratuluję bliźniaków, mnie to się też marzą, moja babcia miała dwie pary bliźniąt (jak to dziwnie brzmi...), więc mam jakieś skłonności, no ale chyba nie tym razem, bo już na pierwszym usg było by chyba widać.
 
Do góry