reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hejka Poziomki mi na plamienia pomogl naturalny ziolowy lek kupiony w aptece: Castagnus, po 3 miesiacach brania go zaszlam w ciaze (a byl to 13 cykl wszystkich staran). Ten lek wlasnie obniza delikatnie prolaktyne.
 
reklama
poziomki- nie znam calej twojej historii ale z ostatnich postow widze ze najwyrazniej masz plamienia przed okresem. Pisze bo tez tak mialam- powod za wysoka prolaktyna i za niski progesteron. Warto isc do gina i sie przebadac. ( Prolaktyna koniecznie z tabletka meta..cos tam-i ponowne badanie po godzinie)
Za wysoka prolaktyna moze blokowac owulacje- a za niski progesteron- powoduje plamiena przed okresem i utrudnia zagniezdzenie sie jajeczka. Byc moze kuracja duphastonem ci pomoze.
A propos testow owu- warto sprobowac- szczegolnie ze z twoimi plamieniami - pewnei ciezko ustalic pierwsy dzien cyklu- a co za tym idzie- owu.
Jesli chcesz wiecej info to z checia napisze. Ja staralam sie o 2 kreski przez prawie 2 lata- wiec troche sie juz naczytalam o wsystkich problemach badaniach itp :)
trzymamy tu mocno kciuki za ciebie


Odnosnie hashimoto Ola 80- czy mialas zalecane jakies dodatkowe badania w ciazy? Ja tez mam Hashi- I zlecono mi jedynie kontrole ft3 i ft4- bodajze

Jak tylko się skończy to ide do gina niech cos pomyśli-w zyciu nie miałam takich przygód:szok:
 
poziomki mimo ,ze nie jestes marcoweczka to nadal mozesz z nami pisac, jesli tylko masz ochote :) bedziemy dopingowac w kolejnych cyklach staran :tak:


ja wlasnie wcinam kanapki i fasolke szparag. robie z buleczka i maselkiem...... :-D
a mdli okropnie, bleh :baffled:
mam nadzieje ,ze bede mogla zjesc ta fasolke...
 
Kochana Poziomeczko! Też słyszałam wiele o leku castagnus - same superlatywy! Nie tylko delikatnie wyrównuje poziomy hormonów, ale tez wpływa dodatnio na sluz typu płodnego. A trzeba pamietac, ze do zapłodnienia sa potrzebne 3 rzeczy:

dojrzała komórka jajowa
dojrzały plemniczek
i śluz typu płodnego (przypominający białko jajka) zdolny odzywiac plemniki.

Trzymam kciuki za Ciebie - na pewno sie uda!!!
 
ja bralam castangus pół roku i mnie nic nie pomógł, dopiero w 2 cyklu brania bromergonu udało się zajść i utrzymać ciążę. ginek stwierdził, że lek raczej na nasze mózgi pozytywnie działa, bo nam się wydaje, że się kurujemy:-) no a jak wiadomo, samo podejście jest nie raz najważniejsze:tak:
 
ja bralam castangus pół roku i mnie nic nie pomógł, dopiero w 2 cyklu brania bromergonu udało się zajść i utrzymać ciążę. ginek stwierdził, że lek raczej na nasze mózgi pozytywnie działa, bo nam się wydaje, że się kurujemy:-) no a jak wiadomo, samo podejście jest nie raz najważniejsze:tak:
HTML:

to pewnie zalezy od piozomu prolaktyny ja mialam w normie ale w jej gornej granicy castagnus skrocil mi cykle do 27 dni, przestalam plamic przed miesiaczka i dosc mocno odczuwalam owulacje (bolalo i byl fajnyh sluz) ogolnie warto sprobowac to tylko ziolka i napewno nie zaszkodza mozna kupic bez recepty i koszt maly 12zl na miesiac
 
Witam nowe marcoweczki.
Dzis przynajmniej cos zjadlam ale jakos pisac nie moge ostatnio bo albo spie albo wiecie co...ble:-D
Normalnie to zasypiam nasiedzaco.
poziomki trzymaj sie i nie przestawaj z nami pisac;-)
 
Ja sie chcialam zapytac dziewczyne ktore maja juz dzieciaczka do ktorego miesiaca ciazy rosna piersi? ja sie zastanawiam nad kupnem stanika juz bo ze wszytskich sie wylewam ale nie wiem czy to jeszcze nie za wczesnie czy jeszcze sie nie zwiekszy?
 
reklama
mnie urosły od razu na początku ciąży z D na DD, E i takie już zostały do końca. Natomiast w pierwszych dniach po porodzie przy nawale pokarmu jeszcze urosły i miałam problem z jakimkolwiek stanikiem, ale jak już wszystko się unormowało piersi się troszkę zmniejszyły, ale do końca karmienia zostały wielkie
 
Do góry