reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

A mnie rosły całą ciążę. Wiec musiałam kupowac coraz wieksze biustonosze:tak: Przed ciążą miałam małe B, a pod koniec duże D:szok: i były strasznie cięzkie, więc wchodził w gre tylko biustonosz z szerokim ściagaczem pod biustem i szerokimi ramiaczkami.
 
reklama
A ja zaczelam sie denerwowac przed jutrzejsza wizyta ciagle mysle czy wszystko w porzadku jeszcze te artykuly o pustych jajach:-(
Wiem przynudzam.
 
nie czytaj!
ja też się stresowałam.
a mój lekarz powiedział mi tylko:
skoro 90 kilka % ciąż kończy się pomyślnie, to dlaczego chce pani z góry zakładać, że będzie w tej znaczącej mniejszośći???

mysl pozytywnie :)
 
fifi na pewno będzie dobrze!!!!:-)
a jeśli chodzi o cyce, to tak sobie myślę, że jakby mi rosły całą ciążę to bym tak do Z z nimi doszła:-D

to ja znowu ginka się zapytałam, to na razie jest dobrze? a ten do mnie: a ma być źle?:-D
 
Dzieki dziewczyny na was zawsze mozna liczyc.Dobrze ze ide z moim m, ale on to zadnej wizyty nie przepusci.Tylko jak ja wytrzymam do 18-stej?
A jesli chodzi o cyce to ja nawet sie ciesze ze sie troche powiekszyly chociaz nigdy nie narzekalam ze takie male.:-D
 
a mój tak sie biedny stresował, co to będzie na tym usg, że nie chciał wejść. powiedział, że jak wejdzie, to zejdzie:-D no tak, złe wiadomości i wszystko, co ciężkie zawsze zwalają na nasze barki:wściekła/y:
 
poziomki mimo ,ze nie jestes marcoweczka to nadal mozesz z nami pisac, jesli tylko masz ochote :) bedziemy dopingowac w kolejnych cyklach staran :tak:


ja wlasnie wcinam kanapki i fasolke szparag. robie z buleczka i maselkiem...... :-D
a mdli okropnie, bleh :baffled:
mam nadzieje ,ze bede mogla zjesc ta fasolke...
Dzisiaj też fasolke zrobie-mniam
 
reklama
Do góry