reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja paliłam 5 lat ale juz w ciazy w lutym rzuciłam, potem sytuacja stresowa spowodowała ze zaczełam popalac:eek:
a akurat przed ciąża miałam fajny wypad ze znajomymi i moim M, gdzie sobie zabalowalam, napaliłam sie i teraz do niczego mnie nie ciągnie:-)
 
reklama
Witam wszystkie marcówki !!!
Czytam Was na bieżąco jednak czasu na pisanie nie mam zbyt wiele.
Co do samopoczucia ranne mdłości opanowałam (zanim wstaję zjadam jednego biszkopta), przez dzień jest nawet spoko tylko muszę pamiętać o regularnych posiłkach, a wieczorem bywa różnie. Najgorsze jest to, że mnie tak na prawdę naciąga do wymiotów, niż wymiotuje. Ile ja się nie raz umęczę nad toaletą :(
Waga stoi w miejscu 61kg, natomiast wieczorami wywala mi taki brzuchol jakbym była co najmniej w 4 miesiącu, rano wstaję i po brzuchu ani śladu :)
Senność - mogę spać wszędzie i o każdej porze.
Buziaki
 
Czesc dziewczyny. W koncu przeczytalam wszystko ale i tak juz nic nie pamietam.:-(
Zle sie dzis czuje tak jak wczoraj nawet nie wchodzilam na forum bo nie mialam sily.
Witam wszystkie nowe marcoweczki.;-)
I ciesze sie ze wszystkimi dziewczynami ktore mialy juz wizyte i wszystko jest ok.:happy:
Tak jak mnie nie mdlilo tak od wczoraj sie z tym mecze.:-(
 
Ja mam pytanko do dziewczyn, ktore chodzily do szkoly rodzenia lub dziewczyn, ktore beda chcialy do takiej chodzic...W ktorym miesiacu powinnam sie wybrac do takowej szkoly?Jest to moja pierwsza ciaza i musze przyznac ze malo co wiem jezeli chodzi o maluszki:( a chce byc dobrze przygotowana jak urodzi sie moj malutki skarb:)
 
cześć dziewczyny. Ja sama dowiedziałam się wczoraj rano, bo coś mnie tknęło ( tego dnia powinnam dostać okres)i pobiegłam do apteki po test. wynik był po 20 sekundach, więc przeraziłam się, że od pewnego czasu jestem w ciąży i tylko nic o tym nie wiem.
ponieważ mój kochany jest poza domem w tym tygodniu, zadzwoniłam do przyjaciółki i pojechałyśmy od razu do lekarza. trudno stwierdzić, ale wg usg to 6tyg i 2 lub 6 dni. lekarz daje 5 tyg.
tatuś dowiedział się przez telefon, bo nie wytrzymałabym do piątku
śmiał się, jaki zdolny jest....bo po domu już biega u nas półtoraroczniak...plus starsi bracia...
na szczęście mamy duży dom
 
ja z kolei podpalałam papieroski ale na początku czerwca powiedziałam sobie stop!! i tego się trzymam.Dziewczyny damy rade :-)
ola.80 witamy w naszym gronie
 
witajcie. przyjmiecie mnie do swojego grona? ja już mocno doświadczona, bo mam dwóch "dorosłych synów" 11,5 i 10 lat oraz maluszka 17 miesięcy. teraz "nie wiadomo jak i skąd" okazało się wczoraj, że jestem w 6 tyg ciązy.
na razie jestem w szoku
 
reklama
noooo, trochę podejrzewam jak to się mogło stać:-)
ale za nic w świecie nie wiem kiedy. w maju i czerwcu miałam strasznie obfite miesiączki, normalnie krwotoki. pierwszy raz w życiu zdażyło mi się uciekać ze sklepu, bo spodnie zrobiły się czerwone...:zawstydzona/y:
wczoraj powinnam dostać kolejną miesiączkę, ale coś mnie tknęło i zrobiłam test. godzinę potem zmolestowałam swojego gina, że koniecznie musi mnie natychmiast przyjąć. ehhh, chłop nie miał wyjścia:-D
kropka ma 12mm, i na pewno JEST, hihi
 
Do góry