reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

No to gratuluje:) Duza juz ta kropka i chyba jest juz starsza niz 6 tydzien bo ja w 6tc mialam 3,1 mm kropeczke:)
 
reklama
aż poszłam sprawdzić zdjęcie. wczoraj miałam 3 pomiary. 1,27 cm, 1,25cm w tych okolicach wychodzi.
komputer pokazywał termin 19-20 marca.
 
ola jak bylam ostatnio u lekarza i rozgladalam sie po gabinecie to zauwazylam karteczke z zaproszeniem do szkoly rodzenia i tam pisalo ze po 24tygodniu ciazy wiec pewnie jakos tak sie chodzi:)

anawoj gratuluje widocznie los tak chcial:)
 
Dziewczyny od popołudnia zaczęłam plamić< kolor kawa z mlekiem >dzwoniłam do gina powiedział żeby przyjęśc do niego jutro rano a jakby bardziej bolał brzuch lub plamienie się nasiliło jechać do szpitala .BOJĘ się!!!
 
Nic sie nie boj na zapas,ja miałam w piatek i sobote plamienia tez poszłam do szpitala i dostalam duphaston i juz w niedziela było ok.Moj lekarz powiedział ze to moga byc fizjologiczne plamienia tzn zarodek sie zagnierzdza albo bylby teraz okres i ze tylko 15% swiadczy o problemach.
Bedzie dobrze,trzymam kciuki.

No i witam wszystkie nowe marcoweczki.
 
Ja rowniez mialam dzisiaj kolejny raz juz plamienia tylko, ze zywa krwia lekarz rowniez powiedzial ze takie plamienia moga sie zdarzyc wiec nie martw sie na zapas bo to rowniez szkodzi dzidzi. Bedzie wszystko w porzadku.
 
dziewczynki, na zapas się nie martwcie, ale jakby się pogorszyło, to nie wahajcie się jechać do szpitala, wtedy każda chwila jest ważna
ola chodziłam z m do szkoły rodzenia jakoś w 32tygodniu. stwierdzam, że lepiej zostawić to na sam koniec, bo informacje najświeższe. u nas nie było mam poniżej 30 tygodnia
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny od popołudnia zaczęłam plamić< kolor kawa z mlekiem >dzwoniłam do gina powiedział żeby przyjęśc do niego jutro rano a jakby bardziej bolał brzuch lub plamienie się nasiliło jechać do szpitala .BOJĘ się!!!

Ja plamię od 2 tygodni. Dziś już prawie nic nie było, ale to pierwszy raz od kilkunastu dni. Biorę Luteinę (3 tabletki wieczorem dopochwowo). To lek równoznaczny z Duphastonem - mój organizm i budżet domowy nie tolerują Duphastonu :-)

kasienka77 nie martw się, bo to na pewno Wam nie pomoże - będzie dobrze. My tylko tą nadzieją żyjemy...
 
reklama
dziewczyny ... nie martwcie się na zapas i wszytsko będzie dobrze :-) trzymam kciuki&&&&&&&&&& tylko uważajcie mi na siebie - żadnych nerwów! żadnych wysiłków! :-)

a ja zmykam do wanny i spać... mdłości ni ma/zgagi ni ma... ale kurna spać to mogłabym na okrągło, biust boli na maksa (mam nadzieję że nie będzie już tak przez całą ciążę) ... no i dziś po jednej kanapce i jogurcie straszliwie mnie wzdęło :-( ...

...no nic... zmykam :-) dobranoc laseczki! uważajcie na siebie!
 
Do góry