reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Hej. Co do farbowania wlosow tez pytalam o to lekarza oraz fryzjerke, oboje powiedzieli zeby byla to naturalna farba bez tych wszystkich amoniakow itd i bedzie ok:)
Chyba dzisiaj jest dzien do spania bo ja ledwo widze na oczy, pojawily mi sie mdlosci, odrzucilo od papierosow i mam strasznego dola nie majac konkretnego powodu do takiego nastroju:(
achh te hormony:)
 
Hej. Co do farbowania wlosow tez pytalam o to lekarza oraz fryzjerke, oboje powiedzieli zeby byla to naturalna farba bez tych wszystkich amoniakow itd i bedzie ok:)
Chyba dzisiaj jest dzien do spania bo ja ledwo widze na oczy, pojawily mi sie mdlosci, odrzucilo od papierosow i mam strasznego dola nie majac konkretnego powodu do takiego nastroju:(
achh te hormony:)

a że od papierosów odrzuciło, to akurat baaaardzo dobrze :)
oby tak dalej
 
a że od papierosów odrzuciło, to akurat baaaardzo dobrze :)
oby tak dalej

Ze wstydem przyznaję, że przed ciążą paliłam. Niewiele, ale jednak. A potem sama wiadomość o ciąży wystarczyła, żeby zupełnie odstawić to paskudztwo. I nawet o tym nie myślę. Co więcej - tak mi papierosy przeszkadzają, że Małż dostał stanowczy nakaz szybkiego rzucenia. Nigdy nie paliliśmy w domu, co najwyżej na tarasie, a teraz nawet tego mu nie wolno, bo mi przeszkadza zapach. Zapalić może co najwyżej w pracy, a i to odpowiednio wcześniej, jeżeli mamy się widzieć od razu w domku i nie zdążyłby wziąć prysznica przed moim przyjściem. Straszna terrorystka się zrobiłam, a on nawet okiem nie mrugnie :laugh2:.
 
Ze wstydem przyznaję, że przed ciążą paliłam. Niewiele, ale jednak. A potem sama wiadomość o ciąży wystarczyła, żeby zupełnie odstawić to paskudztwo. I nawet o tym nie myślę. Co więcej - tak mi papierosy przeszkadzają, że Małż dostał stanowczy nakaz szybkiego rzucenia. Nigdy nie paliliśmy w domu, co najwyżej na tarasie, a teraz nawet tego mu nie wolno, bo mi przeszkadza zapach. Zapalić może co najwyżej w pracy, a i to odpowiednio wcześniej, jeżeli mamy się widzieć od razu w domku i nie zdążyłby wziąć prysznica przed moim przyjściem. Straszna terrorystka się zrobiłam, a on nawet okiem nie mrugnie :laugh2:.

Bardzo dobrze ! :-D
 
ja tez palilam przed zajsiem w ciaze.. 10 lat.. :zawstydzona/y: po zobaczeniu dwoch kresek zapalilam "pozegnalnego" papierosa, wypilam "pozegnalne" piwko i KONIEC :-) mam nadzieje, ze juz nie wroce do papierochow..
 
ja na szczęście nie paliłam, a mój m jakos tak rzucił miesiąc przed ciążą. tak się szcześliwie nam złożyło. tylko zanim się dowiedziałam o ciąży, to parę imprez zaliczyłam z alkoholem, ale podobno na początku jest naturalna ochrona, bo jak jeszcze nie ma wykształconego łożyska, to komórki same się odżywiają. więc raczej dziecince nie zaszkodziłam.
 
Witam wszystkie nowe marcóweczki!!!
Ale wy laski macie tempo, nie jestem w stanie nadrobić a co dopiero włączyć się w dyskusję...
Co do palenia - b.dobrze że was poodrzucało
Co do pasztetu - watek z "czego jeść nie wolno" to nie przesadzajcie, by wit A z wątróbki zaszkodziła musiałybyście jeść całą ciążę jedynie pasztet. Wit A w ciąży jest niebezpieczna ale w dawka które stosuje sie do leczenia niektórych chorób np. skóry i sa to dawkai 1000x wyższe niż te w preperatach witaminowych i o tyle wyższe niż w pokarmach. Tyle nauka o wit A z pasztetu
 
reklama
Do góry