reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dziewczyny, ależ zachcianki dostałam! Od około 3 tygodni jestem przymusową wegetarianką, bo Fasol nie pozwala mi nawet zbliżyć się do mięsa, a tu nagle dzika ochota na Bu Gu Gi (taka chińska obłędna potrawa - w skrócie polędwica wołowa duszona w coca-coli). Tylko gdzie ja biedna kupię w Warszawie po 18.00 polędwicę wołową?!!
 
reklama
widze że wiekszośc z nas dopadły mdlosci. mnie tez mecza i to nie miłosiernie musze jesc co chwilke małe porcje bo jak jestem głodna to dodatkowo jest mi slabo ale w poprzedniej ciazy tez tak miałam.Pozdrawiam
 
witam nowe marcóweczki :-)

ja się pytałam ginka i nie ma nic przeciwko farbowaniu włosów i malowaniu paznokci :-) jedyne co to faktycznie jak któraś ma mdłości...to ciężko wytrzymać...
 
hehe, ola... ja co prawda mam 28 lat...ale jestem ze swoim m już ponad 10 lat ;-) ale przez ten czas nauczyliśmy teściów że nie należy napierać :-D bo jak napierali na ślub to powiedzieliśmy im że nie będzie :-D ... po czym dopiero w tamtym roku się pobralismy :-D a i też najpierw cywilny ... chcieliśmy po cichu ale się nie udało :-D... nie chcę wiedzieć co by się działo jakby zaczęli napierać na dzidziusia... wtedy bym się chyba zdecydowała po 40tce :-D
 
Gdyby farbowanie było szkodliwe to co by miały robic fryzjerki w czasie ciazy?czesto normalnie pracuja przez cały czas,ja tez planowałam pracowac dopoki brzuch mi nie bedzie przeszkadzał ale ze wzgledu na moje serce lekarz mi zabronił stania.
Takze drogie mamuski dbajcie o siebie ,o swoj wyglad poki macie na to czas.
 
Witam dziewczyny!
i ja nieśmiało do was pukam. u mnie beta dzisiaj potwierdziła 4tygodniową ciążę. na zapas się nie cieszymy, bo mam za sobą juz poronienia i rozczarowania. ostatnie było miesiąc temu, za namową lekarza spróbowaliśmy starać się od razu, kiedy organizm jest jeszcze nastawiony na ciążę i udało się za pierwszym razem:)
modlę się żeby tym razem było wszystko dobrze.
Jestem Aneta, mieszkam w Krakowie i mam już 3letniego synka.
przyjmiecie mnie marcóweczki?


hej Scarlet grauluję dzidzi
 
futrzakowa widze ze jestes z trojmiasta,fajnie;-)
No my to juz jestesmy razem 13 lat a po slubie 8,z tym ze dopiero od 4 latek mamy własne mieszkanko,mimo wszystko tesciowie co swieta zyczyli sobie wnusia:-( a ja zawsze twierdziłam ze nie chce dzieci,to chyba tak podswiadomie bo z moimi chorobami to wiedziałam ze moge nigdy sie nie doczekac wiec wolałam sama sobie nie robic nadzieji,a tu prosze natura sama zdecydowała o ''cudzie'',na razie to jest mi troche dziwnie i sie boje jak to bedzie dalej ale czasem sie ciesze,te nastroje;-)
 
Gdyby farbowanie było szkodliwe to co by miały robic fryzjerki w czasie ciazy?czesto normalnie pracuja przez cały czas,ja tez planowałam pracowac dopoki brzuch mi nie bedzie przeszkadzał ale ze wzgledu na moje serce lekarz mi zabronił stania.
Takze drogie mamuski dbajcie o siebie ,o swoj wyglad poki macie na to czas.

yeap :-) ja się pod tym podpisuję:-D a marcóweczki to juz w ogóle ... maja być zadbane i piękniutkie :-D(chociaż patrząc na wasze zdjęcia i tak wiem że jesteście śliczności :-D)
 
reklama
ja przez całe życie bylam święcie przekonana że nie wezmę ślubu...a tu się zdecydowałam... dzieci też tak nie za bardzo chciałam...a tu proszę i tu mi się odmieniło :-) chyba po prostu dorosłam :-D
 
Do góry