reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Anka24-no prosze jak fajnie. Ja sie zapisałam na marcówki bo mi wyznaczyła termin na 1 marca ale znająć zycie to pewnie bede rodzić w lutym. Moja mama zawsze rodziła 3 dni przed terminem więć pewni i ja tak urodze:-)
Dziś nie mam mdłości, z jednej strony fajnie bo można wreszcie normalnie się popaść, ale z drugiej to brak objawów ciąży więc nieswojo się czuje
 
reklama
Ja tez jak na razie bez mdłosci w ogóle ta ciaża różni sie od poprzedniej i dobrze bo chce szsczesliwego zakonczenia.Ja podchodze do tej ciazy na razie z dystansem moze to sie zmieni jak zobacze fasolke na usg ale zycie mnie nauczyło ze co ma byc to bedzie.
 
kochane a co myślicie żebyśmy sobie zrobiły jak w innych wątkach jasną i zwięzłą listę marcóweczk? nasze niki, imiona, skad jesteśmy, wiek, termin porodu, a potem dopisały jak już będzie wiadomo imię i płeć?
 
Ja myślę podobnie jak Anka_24.
To moja druga ciąża. Mam dużo większy brzuszek niż poprzednio (może to za sprawą progesteronu, który biorę?!), senność mnie dopadła, poza tym innych objawów brak.
Betę hCG robiłam 20 dni od przypuszczalnej daty poczęcie - wynik 7034 mIU/ml. Myslę że sporo. Wczoraj miałam przemebelkę w pracy i trochę przedźwigałam:( Pod wieczór w śluzie znalazłam nitkę krwi. Dziś już spokój. Na USG jestem umówiona za tydzień dokładnie. Nie świruję - staram się spokojnie tę ciążę przejść.
TP wg OM na 7 marca.
TP wg obserwacji cyklu na 12 marca.
 
Magnoliaa ja tez nie mam zadnych objawow dlatego nadal nie wierze ze jestem w ciazy gdyby nie test ciazowy nawet nie podejrzewalabym ze sie udalo i mam nadzieje ze nie bede miala objawow bo za slaba na to jestem:)

Anka ja podchodze bez stresowo staram sie nie myslec o zagrozeniach tylko pozytywnie mysle ze to lepiej wplywa na fasolke a za Twoja 3mam kiucki napewno wszystko jest wporzadku:)

Scarletka mysle ze to dobry pomysl:)

woj-nat ajj nie dzwigaj tymbardziej ze zauwazylas jakies plamienia staraj sie unikac takich sytuacji
 
Skarletka-super pomysł:-)

To ja zacznę:
magniliaa
Gosia
Warszawa
wiek 25 lat
termin porodu: 1 marca
:-) mam zamiar rodzić w Wołominie, choć jeszcze wołomin o tym nie wie:-)
 
a imiona już mam czemu nie :-) i jak mówiłam duże prawdopodobieństwo na bliźniaki więc i imiona bliźniaczków mam w zapasie:-D
Julia
Antek
Franek
Maxymilian i Alexander
Aleźander i Olivier
Antek I Darek
Alicja
Samuel i Sandra
Pola i Tola
Darek i Daria
Julia i Janek
Viktor i Kinga
Jacek i Agatka
Gabryś i Julia
Daniel Daria
Aniela i Gabriel
* te w parach to dla bliźniaczków

Nieżle sie do tego przygotowałam:-D Co wy na te imionka?
 
woj-nat-Ty nie dźwigaj nic!!! ja tak nie podchodziłam ostrożnie i potem plamiłam, na szczęście wszystko dobrze już ale duphaston łykam. w każdym razie stres nie z tej ziemi był, nie polecam, lepiej nie dźwigać nic cięższego niż 1kg!
 
to poproszę was dziewczyny o privy z takimi danymi jak napisała magnolia,to stworzymy własną listę. te które mają już dzieci mogą napisać płeć, wiek i imię.

magnolia listy mam braknie na te twoje imionka hahahaha:-D
 
reklama
ja napisze jutro po wizycie wtedy bede znala dokladna date porodu bo narazie wychodzi mi 28.02-01.03:)

ja mam nadzieje ze blizniakow miec nie bede jedno dziecko mi wystarczy:)a imiona sliczne jak Ty sie zdecydujesz na ktores teraz?:)
 
Do góry