reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny.
Scarletka, to powiedz swojej koleżance, że nastawienie przy in vitro to 99% sukcesu. Jeśli będzie negatywnie nastawiona, to jest brdzo duża szansa, że się nie powiedzie. Lekarze robią dużo, ale nie zrobią wszystkiego. Ja do obydwu prób podchodziłam z nastawieniem - jak nie, jak tak, uda sie na 100%. Nawet blogi założyłam zaczynając cały program i pisałam/piszę jakby to było jasne, że będzie dzidzia. No i jest :-D
86ruda, wypieki niesamowite. Ja nie mam totalnie cierpliwości do ciast, a torty to już w ogóle...
Witam nowe dziewczyny :-D
Pinka25 no mnie też dziś mdli okropnie, od rana, jak tylko oczy otworzyłam. Do tego ta pogoda, duchota i gorąc totalny, że jak około 20 wracaliśmy ze spaceru, to prawie zemdlałam w samochodzie. A podobno ma być jeszcze bardziej gorąco...
 
reklama
Dzień dobry, widzę ,że ja dzisiaj pierwsza. Spać nie mogę:baffled:, więc wstałam o 7.30 i zabrałam sie za gotowanie obiadu i porządki.

Witam nowe przyszłe mamusie :-)

Wczoraj załamałam się totalnie, przyplątała się do mnie jakaś infekcja:wściekła/y: ( grzybica chyba :-( ), zawsze miałam z tym problem, ale przez ostatnie 2 lata jakos mi się udało uniknąć , a tu proszę, początek ciąży i od razu mnie złapała :wściekła/y:
Czy ktoś mi coś poradzi, czy lekarz może mi coś na to dać, czy na początku ciąży lepiej nic nie brać. Poszperałam po necie i mam mętlik w głowie :no:

pozdrawiam i miłego dnia życzę
 
Dzień dobry dziewczyny. Ja juz jestem na nogach bo za oknem piekna pogoda wiec pora ruszyc w teren. Miłego dnia Wam życzę.Pozdrawiam
 
Witam wszystkiem mamusie z rana!!!

NINA25 Ja w poprzedniej ciazy plamilam cale 9 miesiecy!!! chyba nie bylo tygodnie w ktorym bym nie plamila, a Julka urodzila sie zdrowa jak ryba!!! Wydaje mi sie ze nie o wszystkie obiawy trzeba sie martwic i poprostu wszystko zalezy od organizmu!!

Tym razem mam jakies dziwne bole podbrzusza i strasznie twarde piersi, wydaje mi sie ze z Julka mialam takie duzo duzo pozniej!!!

A co do roznicy wieku to my tez chcielismy ok 3 latek, chociaz ja sie niemoglam zdecydowac i zrezygnowalam z tabletek dopiero poltora miesiaca temu i juz jestem w ciazy!!! to byl chyba jakis zloty traf:D:D

Oki zmykam pod prysznic bo jeszcze mala spi to moze cos zrobie w domku w tym czasie!!!
buziaki
 
Agnes2606 nie wiem jak w polsce bo nie przechodzilam tam ciazy ale wydaje mi sie ze musza miec jakies leki na infekcje w tak wczesnej ciazy!!! Zapytaj w aptece czy cos maja. A wiem ze infekcje sa strasznie uciazliwe!!!4

pozdrowienia i powodzenia!!
 
Hallo ciężarówki !;-)
Agnes wydaje mi się że Clotrimazol można stosować,ale nie jestem pewna!!!
Napsz jak Twoja córeczka zareagowała na wieść o rodzeństwie,moja na razie się cieszy,ale obawiam się że będzie bardzo zazdrosna...

Ja nie widziałam fotki z tortami( tylko x),ale na pewno był smaczny....

Mnie upały też wykańczaja,omal nie zemdlałam dziś w kościele.
 
agnes mnie jak swędziało w poprzedniej ciąży używałam clotrlimazol, ginek wyjaśnił, że nie jest szkodliwy, bo smarujemy go przecież zewnętrznie. na pewno nie zaszkodzi, a po co się męczyć

ja też ledwo żyję w te upały, zaraz jemy obiad i jedziemy odpoczywać na działkę. wczoraj wieczorem mnie złapał ciągnący ból brzuszka, że nie szło się wyprostować, od razu wzięłam 2 nospy i położyłam, na szczęście dzisiaj już dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny :-)
Witam wszystkie nowo przybyle marcóweczki :-Dnasze grono z dnia na dzien sie powieksza:-D
86ruda torcik extra,pomyslowosc no i masz raczke do torcikow :-D ja to lubie piec ale torty nigdy mi nie wychodzily:tak::-D
Agnes2606 moja siostra w ciazy miala grzybice i brala taki zel ale jak sie nazywal to nie pamietam :-( ale najlepiej skontaktowac sie z lekarzem on na pewno cos ci przepisze :tak::-)
Wspólczuje wam dziewczyny z tymi mdlosciami i innymi dolegliwosciami ja na szczescie nie mam zadnych takich meczacych dolegliwosci,ostatnio jedynie tylko co to po pracy mnie bolal brzuchol ale pewnie dlatego ze sie przemeczylam i na podnosilam troche za duzo:-(staram sie unikac ciezkich prac czasem ciezko jest zwlaszcza ze w pracy nikt nie wie o ciazy,boje sie im powiedziec zwlaszcza teraz mamy ciezko z praca,malo zamówien itd. no ale zobaczymy co nam czas przyniesie:-D
Super pogoda u mnie dzisiaj jest cieplutko,wieje wiaterek wiec nie bedzie sie tak czlowiek dzisiaj meczyl na dworze :-) wczoraj bylo tez swietnie ale bez wiaterku, ja i moj no i szwagier ktorego mam teraz na chacie w gosciach grilowalismy wczoraj i przyznam sie ze byl to mój pierwszy gril w tym roku dziewczyny :szok: wiecznie czasu nie mielismy :-D
 
Scarletko jeszcze tak niedawno pisałaś na lutówkach i bardzo się cieszę że ci się udało. 3mam mocno kciuki za twoje kolejne 8 m-cy, aby tym razem były szczęśliwe. Bedę cie tu odwiedzać:)
 
reklama
Dziewczyny, ja czuję się fatalnie. Cały dzień leżę w łóżku. Wieczorem idziemy do lekarza. Oby wszystko było dobrze...

- mim z Iskierką pod serduszkiem
 
Ostatnia edycja:
Do góry