reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam dziewczynki...
Upał nie do zniesienia... w pracy klimy brak...nie wiem jak wytrzymam....


zoszka - też o tym słyszałam ale z tym grillem to chodzi o możliwość niedopieczenia mięska ... z tego co się orientuję...jak mocno mięsko wygrillowane to wszystko jest ok :-) ja weekend spędziłam grillując :-D

min - trzymam &&&&&&&&&&&&&

leneczka
- gratuluję :-D dwie krechy rzadko się mylą... :-)
 
reklama
ja też witam z ranka!
ledwie 9, a ja też już ledwo zyję:wściekła/y: okna zasłonięte, ale nie idzie wytrzymać, do tego synkowi chyba też ten upał doskwiera i daje popalić, marudny, płaczliwy..
ból brzuszka przeszedł, z tego się cieszę:tak:
a co do grilla, to u nas nie ma możliwości niedopieczonego mięska, bo pieczemy bardzo długo. spalonych na zewnątrz i surowego w środku nie uznaję, dlatego jestem spokojna.
 
Witam Was w piękny poniedziałkowy poranek.

Bardzo gratuluję Mamusiom, które dzowiedziały się o dzieciątkach pod serduszkiem - niech ten czas będzie piękny i bezpieczny dla każdej z Was...

Dziewczyny, dziękuję Wam za wsparcie...
Lekarz nie oświecił nas nowościami. Iskierka pod serduszkiem jeszcze jest (Bogu dzięki) i trzeba czekać, żeby zobaczyć co będzie. Nic nowego lekarz nam nie powiedział - już wcześniej brałam 3 tabletki Luteiny, witaminy i kwas foliowy, kazał nie przemęczać się, nie wychodzić na słońce, nie dźwigać...
A my z Mężulkiem oddajemy to wszystko Bogu, bo wierzymy, że życie jest w Jego rękach...

DorisB - w pierwszej ciąży na przeziębienie stosowałam czosnek i syrop z cebuli. Krople do nosa można zrobić z 2g soli i 100ml wody zimnej przegotowanej. Jeszcze możesz robić inhalacje - nawet z samej wody. Szybko zdrowiej...

Zapowiada się kolejny upalny dzień. Wszystkim życzę chłodnego wiatru ;-)

- mim z Iskierką pod serduszkiem
 
Ostatnia edycja:
mim musimy wierzyć, że będzie wszystko dobrze, nasza wiara sprawia cuda. sama drżę o swoją fasolkę, tyle juz rozczarowań, ale ciągle jest nadzieja. ja również jestem na lekach, nic więcej zrobić nie możemy. 3maj się kochana
 
Dzień dobry :-) ale jestem nie wyspana, w nocy nie mogłam spać a rano musiałam wstawać żeby małą zaprowadzić do przedszkola.
Zapisałam sie dzisiaj do lekarza na 11.40 żeby zapytać co z tą moją infekcją

Wy tak piszecie o tym upale a u nas dzisiaj pada deszcz :wściekła/y: a ja chciałam pranie zrobić, bo w środe jedziemy na urlop, a ja mam wszystko brudne :no:

Leneczka84 witaj, gratuluję dwóch kreseczek :happy2:

Scarletka mam nadzieje, że Karolina w koncu zacznie sie cieszyć, bo na razie nic na ten temat nie mówi , a Wy kiedy planujecie powiedzieć synkowi o rodzenstwie?

Morrigan , no ja własnie mam ten krem, ale na nim pisze, ze nie stosowac w ciązy, więc nie wiem co robic, zapytam dzisiaj lekarza

Dorisb nie mam pojęcia co na ból ucha, ale jak nie przejdzie to chyba powinnaś isć do lekarza, bo to może byc jakaś infekcja bakteryjna


pozdrawiam
miłego dnia :-):-):-):-)
 
hej

trzymam kciuki za wszystkie nasze fasolki,oby do marca ;)

tu maja takie podejscie ze do 12 tyg. wszystko lezy w rekach natury i dopiero od 12 tyg tak naprawde uznaja ciaze.....
z czym sie kompletnie nie zgadzam.

Moja kolejna wizyta dopiero za jakies 3 tygodnie,wiec jeszcze troche musze poczekac.

Czosnek na przeziebienie polecam, syrop z cebuli tez robilam,na gardlo mleko z maslem i miodem
Tu pozwalaja kobiecie w ciazy na uzywanie paracetamolu, ale ja i tak staram sie unikac lekow.

Jesli ktos sie boi ze kielbaska z grilla bedzie niedopieczone to zawsze mozna ugotowac ja przed grillowaniem,moze nie to samo,ale ryzyko mniejsze ;)
 
agnes powiemy synkowi jak ciąża się utrzyma, nie chcę żeby przezywał. na razie go przygotowujemy na taką opcję, reakcje ma spontaniczne: idź mama kup hahahaha :-)
 
Witam was dziewczyny :-)
Morrgian,Leneczka84 witam was no i gratuluję dwóch kresek :-)
U mnie dzisiaj kijowa pogoda pada deszcz,ale przynajmniej nie jest duszno i się człowiek tak nie męczy :-)
Dzisiaj do lekarza ciekawe co mi powie mój GP pewnie nic co bym chciała usłyszeć i wiedzieć :-)
mim 3mam kciuki za ciebie i twoją fasolkę:-);-)
Miłego dnia wam życzę :-)
 
reklama
Witam!!!

Jestem w 8 tygodniu ciąży:-) Niestety tydzień temu zaczęłam plamić i sie załamałam. Lekarz dał Duphaston i kazał leżeć więc leże i już nie plamie więc jestem dobrej myśli....dziś kontrola o 18.00 Czy któraś z Was miała lub ma podobne problemy? Ja chyba sie za mało oszczędzałam...zakupy...siaty itp. wiec chyba moja wina:zawstydzona/y: Teraz bardzo się oszczędzam nawet szklanki z woda staram się nie podnosić i przez słomkę pije:-D Mam nadzieje że dziś okaże się że wszystko wporządku. Nistetety USG mam dopiero 23 wiec troszke poczekam zanim zobacze maleństwo (w gabinecie gina nie ma aparatu USG :/) pozdrawiam wszystkie Marcóweczki...ja sie tu na wątek zapisałam ale termin mam na 1 marca:-) wiec być może urodzę jeszcze w lutym...
 
Do góry