reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Czesc, niesmialo dolaczam. Dzis zrobilam test i zobaczylam dwie kreseczki, ta ciazowa byla byla bardzo slaba, wiec jutro powtarzam, zeby sie upewnic :)

Mam juz jedno dziecko i wlasciwie nie planowalam kolejnego, ale moj chlop sie jakos uparl...;)
 
Witam mamusie dziękuję za odpowiedzi :-)


Madziulka ja też własnie w uk mieszkam, no i nie wiem co mi tutaj dadzą jak pójdę do lekarza :confused: z tego co wyczytałam to w PL tylko nystatynę dają na początku ciąży

Aneta9981 o widzę, że mamy córeczki w podobnym wieku :happy:, moja zareagowała troszkę bez entuzjazmu, po prostu przyjęła do wiadomości i powiedziała, że woli siostrzyczkę, ale jak będzie ładny chłopczyk to też moze byc :rofl2: a jak Twoja mała, woli siostrzyczkę czy braciszek tez moze być?

Mim daj znać jak się czujesz, mam nadzieje, że juz wszystko dobrze


Moriggan witaj, gratuluję :-)

pozdrawiam :happy::happy::happy:
 
agapa buziaki! i 3maj kciuki dalej :-) kiedy ma być dobrze jak nie teraz?!:-D
morgian witamy!
agnes karolinka przetrawi informację i pewnie oszaleje ze szczęścia, że będzie dzidzia. nasz jeszcze nic nie wie, ale od jakiegoś czasu wypytywaliśmy go czy by chciał mieć siostrzyczkę lub braciszka, to aż się palił hahahaha natychmiast żądał żebym mu dała;-)

ale mnie dzisiaj ten gorąc wykończył. pojechaliśmy na działkę, ale i tak na doskwierał. Synek popluskał się w basenie, najeździł na kładzie, rowerze, pokopał w piachu, a potem schował się pod stół i nie chciał wyjść, bo stwierdził, że nie wraca:-D takiemu to dobrze
u mnie samopoczucie średnie, piersi zaczynają pobolewać, nie jakoś strasznie, ale już je czuję, no i to ciągnięcie i ból w dole brzucha, nie wiem co o tym myśleć, tez tak macie? jak wezmę no spę, to na jakiś czas przechodzi, ale potem wraca jak bumerang
 
Ostatnia edycja:
hej

my po imprezce urodzinowej Bartoszka,wysiedzialam sie przy butelce mineralnej niegazowanej :-D
dzis maly wypadzik z rodzinka,i ogolnie padnieta jastem po weekendzie.
witam nowe marcoweczki
Zajrze jeszcze po kolacji, bo glooodna jestem.... ;-)
 
Hej!

Wszyscy się o grillach tak rozpisują, a mi aż ślinka leci;p
Ja też bardzo często grillowałam, prawie codziennie w letnie dni, ale odkąd dowiedziałam się o ciąży przestałam. Już przed tym moja gin powiedziała mi żeby unikać potraw z grilla.. ;/ I musiałam zrezygnować z mojego ulubionego letniego obiadu.
Coś na ten temat słyszałyście?
 
Witam wszystkie szczesliwe marcoweczki :-)
jestem tu nowa i jeszcze nie jest potwierdzone przez lekarza ze zostane szczesliwa mamusia, ale na tescie sa widoczne dwie kreseczki:-) jutro telefon do lekarza , termin i potwierdzenie szczesliwej wiadomosci:-) pozdrawiam was cieplutko
 
zoszka ale mnie zdziwiłaś tym grillem. jesem w drugiej ciąży, synka rodziłam w lecie i przez całe wakacje jadłam bardzo często grille i wszystko było ok. nic takiego nigdy nie słyszałam. teraz też jem, nie sądzę żeby to jakoś negatywnie wpłynęło na dzidzię.
lececzka gratulacje i witaj!
mim daj znać jak po wizycie u ginka
 
Ostatnia edycja:
Zrobilam kolejny test i sa dwie krechy, wiec juz oficjalnie moge byc marcowka! :cool2:
Agnes 2606 - nie wiem jak w UK ale w Irlandii dziewczyny w ciazy uzywaly Canesten (w aptece bez recepty) na grzybice.
Leneczka - trzymam kciuki za potwierdzenie!
Zoszka - pierwsze slysze o grillu. Wiem, ze surowego miesa, niepasteryzowanych serow i pasztetow nie powinno sie jesc w ciazy ale grillowanego? Hmmm

Dzis zadzwonie sie umowic do mojego lekarza rodzinnego, zobaczymy na kiedy dostane wizyte w szpitalu. Pewnie ok 16 tc :confused:. I bede musiala wczesniej prywatnie skoczyc do lekarza w Dublinie bo przeciez nei wytrzymam z ciekawosci :-p
 
reklama
Morrigan co Ty nie możesz spać?
min oby wszystko było dobrze, kciuki zaciśnięte
Natomiast do mnie przyczepiło się jakieś przeziębienie, w sobotę wylądowałam w łóżku z gorączką i bólem ucha. Do akcji wkroczyła cebula i czosnek, bo co więcej można i tu moje pytanie: dziewczyny nie wiecie może jak sobie poradzić z bólem ucha, nie biorąc kropli do uszu?

Miłego dnia życzę :)
 
Do góry