reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mim dziekuje :tak: a pomysl gdzies na necie wyszperany.....

i u nas znow leje...:crazy: urodzinki beda musialy byc w domu,chyba nici z grilla
 
reklama
Witam dziewczyny!! wlasnie dzis dowiedzialam sie ze bedzie dzidzia u nas wiec pisze bo wiem ze forum jest podpora z tego co pamietam z pierwszej ciazy:) pozdrawiam was wszystkie!!
 
Ja tez sie chcialam przywitac :) jestem kamila w czwartek zrobiony test i dwie krechy ;) a we wtorek biegniemy na pierwsza wizyte i bedzie wiadomo dokladnie co i jak , jest to nasz pierwsz ciaza wiec licze na wsparcie i porady :) pozdrawiam wszystkie marcowki
 
86ruda no tochana super a mi apetytu narobilas hehhe no prosze to widze ze mam kolezanke od szkiełka;-))) a jaka masz lustrzanke?? ja pracuje na canon 400d tez jeszcze jeden obiekty musze sobie dokupic oraz filtr polaryzacyjny...... udanej imprezki urodzinowej i czekamy na relacje;-)

witam nowe laseczki;-))

a mnie rano dzis tak w pracy zemdlilo ze myslałam z nie doczekam konca swoje zmiany zanim mąz przyjdzie ale sie udalo.....laziłam z kolezanką po sklepach kupilam sobie jedna bluzke ciążówke...heheh juz na zapas;-))) i teraz od pchania tego wozka z moim brzdącem cały brzuch mnie boli.....

musze torszke polezec ,może mi przejdzie
 
witamy nowe marcóweczki:)
My dzisiaj mieliśmy dzień pełen stresu... powiem szczerze, że boję się o moją ciążę :baffled: znowu pojawiło się plamienie- znaczy na papierze taki śluz koloru kawy z mlekiem:baffled: od razu tel do ginki i wyjazd do szpitala... zrobiła USG i... nasz bąbelek ma 18mm i wg USG 6t1d czyli super:laugh2:... a skąd plamienia?? nie mam pojęcia... może przez ten upał...ledwo wytrzymuję:( w domu 28 stopni:crazy: nie wiem jak ja to przetrzymam:(
Staram się myśleć pozytywnie, za 11 dni kolejna wizyta i USG i wtedy powinno bić serduszko- już nie mogę się doczekać:tak:
 
Ninka trzymam kciuki za was, ze wszystkich sił! będzie dobrze, musi!:-) też mam nadzieję, że to od gorąca
ruda zdolniacho, torciki super, ale bym sobie zjadła
mnie bierze, coś na rybki, m mi kupił właśnie 0,5 kg wędzonego łososia hihihihihi, cudny jest;-)

a examin poszedł średnio, raczej będzie wrzesień. nie był do napisania, no ale trudno:-(
 
nina- ja tez w pierwszej ciazy miałam plamienia wtedy lekarka mi powiedziała ze duzo dzieczyn tak ma bo zarodek rosnie macica sie powieksza i jjakis taz żyłki pekaja czy cos takiego....jak sa delikatne plamienia i to koloru brązowego to nie masz sie co martwic....
scarletka-a ja wlasnie na ryby patzrec nie moge sam zapach juz sprawia ze robi mi sie niedobrze za to ogorki i słodkie to wciągam jak odkurzacz .....ahhah trzymam kciuki za egzamin we wrzesniu jak by ten nie wypadl dobrze;-) widze ze jednego smyka mamy wtym samym wieku teraz drugi bedzie....

ide kompac mała bo oszaleje tak mi dzis miączy ze ja juz nie mam cierpliwosci:wściekła/y:
 
pinka twój starszaczek też z sierpnia? ja młodego o 19 położyłam, bo u nas taki upał, że oszaleć idzie, zmęczony po szaleństwie na rowerze i spacerze po mieście.
oj jak my walczyliśmy dla naszego o rodzeństwo, chcielismy żeby różnica nie była większa niż 3 lata, ale cóż tak w życiu bywa.
a jeśli chodzi o rybki, to mnie ciągnie tylko do wędzonych i takich puszkowych np. tuńczyk
ciastem też i słodkościami nie pogardzę hihihih
 
reklama
Scarletka - my też mieliśmy takie założenia, dotyczące różnicy wieku naszych dzieci, ale okazały sie nie możliwe do zrealizowania...

Nina25 - ja też zaczęłam plamić. Na początku był to śluz brązowy, niestety pojawiła się w nim krew... Dzwoniliśmy do naszego lekarza - zwiększył dawkę luteiny, którą wcześniej miałam zapisaną, kazał obowiązkowo leżeć, nie wychodzić na słońce i powiedział, że powodem mogą być te upały. Niestety jest na urlopie, ale jeśli plamienie utrzyma się to będziemy szukać innego lekarza...
Jednak wierzę, że miną i spokojnie przejdziemy przez 8 miesięcy, które nam zostały...

Życzymy spokojnej nocy...
- mim z Iskierką w brzuszku
 
Do góry