reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milutek ja biorę tylko witaminy dla kobiet w ciąży i mi wystarczają... Lekarz Ci jutro na pewno coś zaleci. Ze mnie tylko jeden maluch ciągnie a z Ciebie aż woje to pewnie dlatego!

Malina ja pamiętam o urodzinach babci bo przecież też przyjeżdżam! Pierogi to też zależy jakiej wielkości kto robi hehe, a u mnie brat i mąż to wielkie chłopy i dużo jedzą a ja to tylko 6;) ale w sumie tak teraz myślę że nikt aż tyle nie zje i zamroziłam trzy porcje! I zostało po 40 na dzień;)

Ja jak wstaję rano po spaniu na boku to mam z jednej strony twardy brzuch a zdrugiej jego brak tak się śmiesznie mały układa;)

W ogóle to dlaczego ja piszę mały? Przecież z mojego małego ma być niby mała hehe, jeszcze się nie przyzwyczaiłam do zmiany;)
 
reklama
Hej dziewczyny
co chce Wam coś odpisać to ktoś mi przeszkadza i tak od godz. 11... istne urwanie głowy z tymi robotnikami od remontu, w szczególności,że mąż w pracy a ja na wielu rzeczach się nie znam! W końcu jestem prawnikiem a nie budowlańcem!;-)
tak a propos jakie witaminy zażywacie w ciąży? ja od początku Pregna plus a ostatnio do tego zaczęłam pić wapno...
 
Ewi ja tez podswiadomie raczej mowie ''mały'' niz ''mała'' ;)

Boli mnie troszke brzuch po bokach i troszke jest twardy,powiedzcie czy brac no-spe?czy to raczej moze byc od problemow z wyproznianiem sie?jak miałam biegunke tak teraz. zaparcia,ech..
 
Ech, a ja wpadłam tylko na chwilę poskarżyć się na Stellkę. Mała zgaga tak się jakoś niefortunnie układa od wczoraj, że albo mi leży na pęcherzu, albo częściej - dociska wątrobę. I to nie jest fajne w ogóle, bo aż mi niedobrze. W ramach desperacji wyskoczyłam na 5 minut na szybki spacer po okolicy, prawie, że z podskokami - w nadziei, że się szkrab trochę inaczej ułoży. No i się ułożyła inaczej. Jeszcze gorzej :baffled::eek:.

Ewi, ja ośmiornicę lubię, jak dobrze zrobiona. Zawsze jak jem, to przypomina mi się, jak we Włoszech kupowałam prosto z kutra i sama patroszyłam i przyrządzałam. Mmmmm!

Latife, współczuję przejść z budowlańcami, bo to się trzeba na zupełnie inny język i sposób myślenia przestawić. I nie ma usprawiedliwienia, że ty "tylko" prawnik ;-) Cieżka robota.

Daria
, olej głupią teściową!!! No co za babsko bezczelne!

Ha! A moja po raz pierwszy od jakichś 3 miesięcy mnie zobaczy, to dopiero pomyśli, że jestem gruuuuba. Zwłaszcza, że jej córeczka, która w ciąży jest miesiąc krócej, to zawsze figurę anorektyczki miała, ze wszystkimi kośćmi wystającymi i teraz nawet, jak przytyła więcej ode mnie (a przytyła), to wygląda nadal chudo.
 
Ewi ja tez podswiadomie raczej mowie ''mały'' niz ''mała'' ;)

Boli mnie troszke brzuch po bokach i troszke jest twardy,powiedzcie czy brac no-spe?czy to raczej moze byc od problemow z wyproznianiem sie?jak miałam biegunke tak teraz. zaparcia,ech..

I u mnie ciagle wszyscy mowią Mały nie wiem dlaczego tak sie przyjeło hehe ... okaze sie co bedzie... Ola moze sprobuj poleżec, zawsze mi pomaga i juz nie jest taki twardy , na pewno od wyprozniania się, bo jednak tam wtedy wszystkie mięsnie pracują.... moze odpoczynek pomoze ;) Ja to jestem taka ze dopoki mi strasznie ból nie dokuczy to nie wezme nic przeciw bólowego... tfu tfu tfu nie zapeszyc, jeszcze nie wziełam. Ale jak bardzo boli to nie ma co... bo dzidzie tez wtedy boli...
 
Ja tez nigdy nie brałam nic przeciwbolowego no chyba ze juz ''umierałam'',teraz jest troche lepiej,najgorsze ze popołudniu ide na fuche i musze troszke postac,no mysle ze nie bedzie tak zle;)
 
Ja również początkowo mówiłam mały, a na ostatnim usg gin powiedział, że najprawdopodobniej będzie mała - do tej pory się nie możemy z moim M przestawić i zastanawiamy się nad imieniem - Krzyś uparł się na Michalinkę...
 
reklama
Do góry