reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

justyś gratuluję i ja!!!!!:D imię wybraliście super, nie będzie się każda dziewczynka w piaskownicy odwracać.

jupi jupi jupi! a nam z racji 1000 strony, życzę kolejnego 1000 i jeszcze więcej!
ale czad i ja znalazłam się na tej stronnicy:)
 
reklama
justysia gratuluję karolinki,mam w rodzinie jedną i bardzo fajna :-)
ola też myślę że to z zatwardzenia ,ale w wolnej chwili odpocznij :tak:
milutek moja hemoglobina z 12.7 spadła do 12.0 ostatnio i dostałam na dzień dobry żelazo(Tardyferon) żeby utrzymać ją i Ty napewno też dostaniesz w dodatku teraz dopiero będą nam lecieć wyniki a twoje córy wydoją co będą mogły z biednej mamusi:-)
Do tego biorę magnez , wit.c , uroner-to na drogi moczowe bo często ich łapie.gin.mówiła że mogę sobie kupić feminatal 400 ale nie brałam go bo i tak się dużo tego nazbierało a poza tym jest tak drogi że szok(chyba 60zł).Dobrze jest też pić sok z buraczków ćwikłowych -osobiście nie próbowałam,ale moja siostra piła litrami przy ciężkiej anemii po porodzie
.Napewno twoja gin. coś zaradzi na to :-)
also dzieki za zproszenie :-)
No i jest 1000 piękny!
 
Ana- dzieki za podzielenie sie doświadczeniem:)- moja hemoglobina spadła na 11:(:( Mam to żelazo o którym piszesz i jutro z rana zaczynam go brac. Sprawdziłam wyniki badan z normami kobiet w ciąży i wyszło ze mam anemie:( Na odpowiednim watku napisze jakie mam wyniki.
 
Ana- dzieki za podzielenie sie doświadczeniem:)- moja hemoglobina spadła na 11:(:( Mam to żelazo o którym piszesz i jutro z rana zaczynam go brac. Sprawdziłam wyniki badan z normami kobiet w ciąży i wyszło ze mam anemie:( Na odpowiednim watku napisze jakie mam wyniki.

ja właśnie sprawdziłam moje wyniki z wczoraj i hemoglobinę mam 11,7 (norma 12-16) a hematokryt 35,40 (norma 37-47) :-( dobrze, że mam jutro wizytę, zobaczymy co powie lekarz..
 
Latife, śliczne imię dla dziewczynki. Gdyby moje dziecko było dziewczynką to najprawdopodobniej też miałoby tak na imię. Ja jednak nie mówiłabym Misia czy Miśka a Michasia lub Michaśka, bo tak mi się póki co bardziej podoba. Mi się jeszcze strasznie podoba imię Mirka dla dziewczynki, ale mój mąż nie da sobie nawet powiedzieć, hihi, a Michalinka przypadła mu do gustu. Chociaż to i tak bez znaczenia, bo najprawdopodobniej tak jak pisałam noszę drugiego synka :). Na 100% jeszcze nie jest to pewne, ale już się nie nastawiam na inną opcję. Znam na tyle, że mojego gina, że jakby nic nie widział to by nic nie powiedział.

Dziewczyny, gratuluję córeczek. Rosną synowe dla nas, hihi. I obiecuję być dobrą teściową :D.
 
ja właśnie sprawdziłam moje wyniki z wczoraj i hemoglobinę mam 11,7 (norma 12-16) a hematokryt 35,40 (norma 37-47) :-( dobrze, że mam jutro wizytę, zobaczymy co powie lekarz..

U mnie hematokryt wynosi 31,6:(

W wątki: wizyt i badan wpisałam to co mam niby złe w mojej morfologi- plis zerknijcie na te moje wredne wyniki:)
Będę wdzięczna:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry