reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej dziewczyny. Dzisiaj to faktycznie wszystkie wątki ożyły :)

Ona nie martw się. Ja byłam ostatnio u lekarza w 19 tc. Pytał czy czuję ruchy. Nie czułam, trochę się zmartwiłam. Pomyslałam, że skoro doktorek pyta, to może powinnam. A on na to, że to jeszcze nie musi byc moja pora. Okazało się, że wieczorom dzidzius postanowił mnie uspokoić i delikatnie popukał od środka :))) Teraz mam tak, że jak poczuję lekkie ruchy, próbuję je wyczuc ręką, bo chciałabym pokazac K., ale wtedy dzidziol się uspokaja i nie chce się ruszac. Taki mały złosliwiec :)
 
reklama
Dzień dobry kochane!
wczoraj miałam zabiegany dzień, nawet nie miałam czasu nic skrobnąć...tym sposobem znowu mam mega zaległości :-( wieczorkiem z M. odpoczywaliśmy i miło czas spędzaliśmy;-), a ostatnio o takie chwile trudno:-( byliśmy też wczoraj z Hanką u fotografa, żeby zrobić zdjęcia na dowód, w szoku byłam bo za pierwszym razem super wyszła - taka poważna i skupiona oczy otwarte - wzorcowe zdjęcie do dokumentu:-D

Lilianka w brzuszku szaleje, ale tylko wtedy kiedy mama odpoczywa:-) tak jak teraz:-) zrobiłam właśnie przerwę w sprzątaniu, znowu przyjmuję gości - za 2 godziny zjawią się moi rodzice - zostaną na dwa dni, a w sobotę organizuję spotkanie dla swoich kumpel z liceum wraz z drugimi połowami, jedna przyjeżdża też 15 miesięcznym synem, więc będe mieć dom pełen ludzi a w związku z tym czeka mnie duuuużo pracy:tak: dobrze że mama będzie to przynajmniej zajmie sie Hanią.

poziomki gratulacje dla podwójnej mamusi! super:-)
Daria Tobie też gratuluję tyle że potrójnie:tak: zdrówka dla Amelki!
ona mnie też się wydaje ze nie ma na razie powodu do zmartwień, pewnie dochodzi tez Twoje zniecierpliwienie do tego, ale coś mi się wydaje że lada moment dzidzi Cię zaskoczy, zobaczysz:tak:

dobra koniec laby, wracam do pracy...trzymajcie się cieplutko, będę przynajmniej zaglądać co tam u Was:-) miłego dzionka, pa
 
Witam:)

Skarletka wpadaj, wpadaj dla wszystkich wystarczy;)

Bosa u mnie i mąż i brat dużo jedzą wiec na 3 dni jak nic;) mąż pierogożerca to nawet na śniadanie smaży i je z mlekiem. Bosa lubisz ośmiornice? Coś mi się kojarzy że Ty jesteś wielbicielką owoców morza. Ojciec dał nam puszke takich w oleju. Zjadłam kawałek a potem cały wieczór się meczyłam. A wstrętna była w smaku fujjj. Coś mi zgrzytało w zębach i takie małe macki było widać! Ochydztwo!

Daria jakby tak każdy maluch po 4 kilo ważył to by w sumie 12 dorzuciły. Szok... Teściowa bardzo domyślna widzę. Brak słów!

Ola mój najbardziej się rusza jak dostanie coś słodkiego;) może i u Ciebie zadziała. Ja dopiero od kilku dni czuję porządne ruchy a wcześniej tylko takie łaskotanie. I żeby je poczuć musiałam się położyć na płasko, zjeść cukierka i czekać hehe;) podobno ulubiony smak dziecka w czasie ciąży to słodki;)
 
Ostatnia edycja:
ewi, jak jest dobra zrobiona to fajnie smakuje... chociaz mdla jest z natury :p
Olaf uwielbia :) Co z nim idziemy do takiej fajnej knajpy to wlasnie je...a on jest z tych dzieciakow, ktore nie lubia takich rzeczy jesc...:)


Jeny, nic mi sie nie chce...a nie dosc, ze zaraz do przedszkola, to jeszcze dzis ma K. impreze w pracy, rozdanie jakistam waznych certyfikatow i mam zaproszenie. Nie dosc, ze zwykle na tego typu imprezach czuje sie jak dupa, to jeszcze dzis ide z malym, wiec bedzie KUPA smiechu.
 
Hej! :-) Witam się i ja :-D
daria no to te teściowe czasem takie są -nie przejmuj się bo teraz Ci to zabronione -żeby dzieci rosły,przy trójce to muszą trochę .No prawda że Amelka duuuża była ,więc głowa do góry.Z tym że bardzo przytyłaś to przegięła bo wkońcu to troje dzieci i w ciąży jesteś więc co ona sobie wyobraża .Moja to ma stres bo ja ogólnie bez ciąży jestem gruba i napewno stres,, jak ona będzie wyglądać ?''i wogóle że jej synek na to wszystko nie narobi a ja tylko wymyślam i się stroimy a jego wiecznie nie ma i kedyś i to się skończy i niech się nie cieszymy tak że to ma być syn bo jeszcze nie wiemy co wyrośnie za ziółko -wiem to z ludzi ,bo mi tego nie powie i też mnie wkurza bo my naprawdę to dzidzi planowaliśmy i dość długo robiliśmy ale że nam nie wychodziło jak pracowałam to już pewnie pech bo zaraz jak skończyłam pracować to zatrybiłam no i przecież jej się nie będę tłumaczyć od kiedy robimy i wogóle po co bo wychodzi na to że ona wcale się nie cieszy nawet nie spytała nigdy jak dajemy sobie radę wiecznie same i jak się czuje-nie ma tematu że jestem w ciąży.
ona napewno poczujesz na dniach ruchy,a że jesteś zabiegana to może i dlatego-wiem coś o fryzurach przed świętami bo sama dzisiaj mam mnieć fryz ganz nowy zrobiony.
koncia mój też chrapie okropnie i bardzooo głośno no ale też wiecznie praca i praca i czasu dla siebie 0
Marta no to się zapowiada wesoło
papcipkowa ty też gości ?moja teściówka chyba też do mnie wpadnie potem ale ja się nie martwie obiadem jak mam czym to ich goszczę a jak nie to nie ,czasami sama coś przywiezie-ostatnio owoce bo widzi że je pożeram
Widzę że mamy nowe mamusie! Witam kochane !
 
Dziewczynki dziekuje, jestescie kochana, bede czekac spokojnie na ruchy ;) Jak pojde na wizyte 6tego listopada połowkową i okaze sie ze wszystko ok,to nie bede juz sobie nic wkręcac hehe *okaże się* :p:p i moze po tej wizycie zaczne powolutku cos oglądac intensywniej i co nie co kupowac, bo jak zobaczyłam wyprawkeeee to tyleeee tego jest.... ze w ostatnim trymestrze nie ma co chyba, samopoczucie moze byc gorsze itd...
 
Ewi 200 pierogów na 3 dni???? To ja myślałam, że my jesteśmy pierogowymi pożeraczami, bo każde na obiad tak koło 20 spokojnie wsunie ;) ale bijecie nas na głowe - gratulacje :D

Pinka zajebjaszczy dowcip, właśnie sikamy z eMkiem :DDDD

Ona nie martw, dzidzia jeszcze da Ci popalić :) A wizyta niedługo, to na pewno lekarz Cię uspokoi :)

Harszka te Twoje placki ziemniaczane dzisiaj za mną chodzą ;) Chyba zaraz robimy!

Opowiadałam Wam kiedyś, że 13ego XI robię babci przyjęcie urodzinowe niespodziankę z okazji 80tki, będzie mega zaskoczenie, mam nadzieję, że nie zawał jak zobaczy 25 osób ;)))) A tak naprawdę urodzinki wypadają dzisiaj, więc dla ściemy pojedziemy z jakimś kwiatkiem ;)

A moje słoneczko ostatnio strasznie jest złośliwe, bo złazi sobie na sam dół i odpycha się w środku tak, że z jego plecków robi mi się taka twarda górka pod skórą :) Najfajniej jak jest wyżej, to cały brzuszek tańczy i fakt - najlepiej zjeść czekoladę i się położyć ;)
 
reklama
Odebrałam wyniki badan- poleciała mi morfologia na łeb na szyje:szok::szok::szok:- teraz juz wiem dlaczego sie tak źle ostatnio czuje:-:)-(. Napiszcie mi w jakich dawkach zażywacie Magnez B6????? Kupiłam sobie dzisiaj bez zastanowienia bo rano miałam nie wesołe skurcze brzuszka a wyniki badan utwierdziły mnie ze nagle mój stan zdrowia strasznie się pogorszył i nie ma na co czekać!!


Daria
- koszmarna teściowa:( ja przestane narzekać na moich- naprawdę!! Co do reszty bardzo dobrze Cie rozumie- mimo ze mam tylko dwójeczkę to i tak jestem czasem wykończona...a dodam ze nic nie robię:-(. A teraz jak wsysają ze mnie wszystkie witaminy i te badania mi poleciały to już wogole się czuje jak wrak:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry