reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ola ja jak mam zaparcia, to też mam twardszy brzuch, więc może to faktycznie jest przyczyna, bo jak sobie ulżę, to od razu jest lepiej.

A teraz... na odpowiednim wątku... wstawię opis wizyty u gina :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daria, współczuję takiej "z.a.j.e.b.i.s.t.e.j" teściowej. Zamiast się cieszyć i pomyśleć o pomocy to ona jeszcze z takimi tekstami wyskakuje, że gruba jesteś. Kurde a jaka masz być?? W końcu jesteś w ciąży, a jak jest ciąża trojacza to chyba wiadomo, że przytyjesz więcej niż osoba w ciąży pojedynczej. Brak słów, niestety niektórzy są w ogóle niedomyślni. Ciekawe czemu tak często to teściowe?

Co do witamin, to ja do 17 tygodnia brałam tylko kwas foliowy, a potem gin kazał mi kupić obojętnie jakie witaminy dla kobiet w ciąży. Tak samo było w poprzedniej ciąży, że mniej więcej też jakoś przed połową przeszłam na witaminy. Biorę Prenatal i jestem zadowolona. Polecono mi go w aptece. Można też go brać jak się karmi, bo jest dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Dziewczyny zapraszam też do mojego sklepu internetowego, w chwili obecnej mam ubranka i kocyki, a lada dzień będzie też pościel. Jakbyście chciały coś kupić to dajcie najpierw znać na priv'a to wyślę Wam kod rabatowy. Już na którymś wątku pisałam, ale tutaj chyba Was więcej :). SETTIMO
 
Jak będzie małą dziewczynką będą mówić Misia a jak dorośnie -Miśka i zastanawiam się, gdybym ja miała tak na imię, czy byłabym szczęśliwa... ustaliliśmy z mężem, że męskie imię wybieram ja a on żeńskie, więc najprawdopodobniej zostanie Michasia;-)
 
Hej Dziewuszki:) Wczoraj byłam na wizycie i dowiedziałam się że maleństwo jest dziewczynką:) Bardzo sie ciesze bo mówiąc szczerze chciałam dziewczynke:) Będzie miala na imię Karolina :) Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie na świat:) Jak tam u Was pogoda??? Bo u mnie okropnie zimno <brrr>
 
To i mnie nie może zabraknąć na 1000 stronie!!!
35avwo0.jpg


Jeśli 100 stron "pękło" na naszym ciążowym półmetku, to należy się spodziewać do marca co najmniej 2000!!!

Justysia, gratuluję córy. Karola to fajne imię, coraz rzadsze teraz.
 
Justysia GRATULUJĘ DZIEWCZYNKI, śliczne imię dla niej wybrałaś :-) nasza córcia też ma na imie Karolina ( mąż chciał Wiktoria, ale ja się uparłam na Karolinkę )

Fifronka GRATULUJĘ DZIEWCZYNKI :-)

chyba mamy teraz wysyp marcowych dziewczynek
 
reklama
Do góry