reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ona, może dzidziuś się inaczej ułożył. Zazwyczaj czuje się pierwsze ruchy ok. 20 tygodnia, ale są kobiety, które czują je szybciej i takie, które czują później. Wszystko też zależy gdzie jest łożysko ulokowane. Jak jest na przedniej ścianie macicy to ruchy czuje się troszkę później, jak maluch jest większy. Jeżeli jednak się bardzo denerwujesz to może lepiej skontaktuj się z lekarzem, wtedy będziesz spokojna. Buziaki!
 
reklama
dzień dobry! witam się i ja:)
od rana już na nogach, okna panowie naprawili żeby Ewelince w dupke zimno nie było, no a że pomazali szyby paluchami to szybko je umyłam;) dobrze że mój małżonek tego nie widzi;) teraz szybka kawka i dalej do roboty;)
Ewi - widzę, że u Was pierogi znikają w ekspresowym tempie? możemy sobie podać rączki;)

Scarletka - ja nic nie chcę mówić, ale bigosik został na dziś i tak właśnie pomyślałam...może do tego kluski ziemniaczane z boczkiem i cebulką?;> zaproszenie wciąż aktualne:>

Miłego dnia dziewczątka :)
 
Witam, ale dawno mnie tu nie było i tyle napisane :-)
poziomki - ogromne gratulacje !! Zaskoczeni, co nie??:-)
Milutek23 - nie przejmują się teściowa, mam to samo, wyorbaz sobie, ze jak sie dowiedzielismy, ze jak beda trojaczki i jej to oznajmilismy to nam powiedziala: " no to macie teaz przerabane", a M powiedzial pol zartem pol serio: "liczymy na czyjas pomoc" (tesciowa siedzi w domu, nic nie robi), a Ona: "pewnie nianie wynajmiecie" no szok...a ostatnio(jakies dwa tygodnie temu) dzwoni do nas, M odebral i mowi tak do niego: " podobno Twoja bardzo przytyla, widziala ja moja kolezanka" brak słow, niech spada.
ona1986 - ja w pierwszej ciazy pierwsze ruchy poczulam dopiero w 22 tygodniu, tez sie strasznie martwilam ale to u niektorych podobno normalne, glowy do gory.

A u mnie jakos leci, maluszki strasznie dokazuja, czuje sie zle, kopia baaardzo, czasami mam dosc, jeszcze taka ociezala sie czuje jak nie wiem co. Calymi dniami z Amelka,a na dodatek jeszcze teraz sie rozchorowala. Mam nadzieje, ze jej szybko przejdzie. Ja jeszcze dzisiaj jade na 15 do gina, dzieci sa podobno bardzo duze i sie sam zastanawial czy dobrze termin obliczyl hehe:) no ale ja Amelcie urodzilam dwa tygodnie przed terminem a wazyla 4.800 i miala 63 cm, wiec sie boje co teraz bedzie.
 
Hejka babolki:-)
Ja juz nie mam takich problemow ze spaniem jak przez pierwsze cztery miesiace ciazy,na szczecie;-),teraz jak była pełnia to były problemy i koszmary i nawet pies był niespokojny ale ogolnie to juz nie budze sie w nocy.
Pinka kawał super;-):-D
Katjusza jak tylko otworzyłam forum to rzuciło mi sie w oczy ze wszystkie watki odzyły:tak: naprawde musiałas sie nudzic;-)
Tulip ja kupiłam leginsy te ocieplane z alegro typowo ciazowe,super sa.
Ona jak tak bardzo sie stresujesz to idz do ginka ale ja mysle ze poprostu nie zauwazasz ruchow bo jestes bardziej aktywna,a i moze jak kładziesz raczki na brzuch to dzidziol tym bardziej sie uspokaja,u mnie tak jest;-),ja mysle ze jeszcze poczujesz i to juz niedługo,ponoc norma to do 24tyg.

Pozdrawiam wszystkie marcjanki i miłego dnia zycze.
 
d

Scarletka - ja nic nie chcę mówić, ale bigosik został na dziś i tak właśnie pomyślałam...może do tego kluski ziemniaczane z boczkiem i cebulką?;> zaproszenie wciąż aktualne:>

jeju padnę trupem jak tego dzisiaj nie zjem:(:(:(!!!! czarujesz nieźle, ale zanim do Torunia dojadę, to będzie po bigosie;)

ona nie martw się ruchami. przy drugiej ciąży wcześniej odczuwa się ruchy, dlatego wiele z nas już jakiś czas o tym piszę, ale nie ma się czym denerwować. ja z Piotrusiem pierwsze ruchy tez poczułam w okolicach 20 tyg.

ewi na te pierogi też do ciebie podjadę;)

koncia tacy są faceci, praca, ambicje najważniejsze nawet kosztem zdrowia.
Ja od kilku dni muszę emka pochwalić, naprawdę wziął sobie nasza rozmowę poważnie do serca, stara się, w domu poświęca nam swój czas, odpoczywa, a co najśmieszniejsze teraz do niego dotarło jaki jest wymordowany tym wszystkim! cieszy się jak małe dziecko, bo projekt na kolejny rok będzie robił dla podwykonawców i skończy mu się użeranie z ludźmi na jakiś czas. nooo a ja się cieszę razem z nim:)
 
dario o rety czym Ty ja karmiłaś że taka wielka a tesciowa niech sie wali
zatłuke was od rana za te apetyty rety kluski ziemniaczane z boczkiem chyba zrobie na piatek bo na jutro mam już obiad a bigos to za mna od wczoraj chodzi i kaszka manna z sokiem truskawkowym takim swoim
ona ja też nie czuje ruchów tylko jak położe reke to czuje puls bo jest dużo szybszy od mojego no i stetoskop pany co wieczór
ale sie ciesze jutro wizyta u gina 2 ciekawe czy jutro zrobi usg heh ale mnie ciekawośc pożera ale cos mam nosa że synus jest, kochany codziennie sie z mama rano wita a dzisiaj czeka nas pracowity dzień firany już sie piora obiad wstawiony musze tacie smalec zrobic i boczek a tak nie lubie tego robić ale nie zostawie mu tej roboty bo popołudniu to już bede miec świeże firany na oknie i niechce żeby mi je osmrodził a jeszcze mam zlot babć dzisiaj moja to już tydzień temu mówiła że dzis przyjedzie a babcia ema codziennie zmiana decyzji i już mnie to wkurza bo dzisiaj podobno przyj a słysze to od poniedziałku wiec sie wkurzyłam i dzisiaj tylko ogórkowa na obiad lepsze dania czekały na nia wczesniej a że nie przyjechała to jesj strata ja nie bede sie cały tydzień wystawiała no nic trzeba uciekac bo maja sie zjawic koło 13a ja burdel na kólkach mam w koło siebie
 
reklama
Daria, a może miałaś cukrzycę ciażową? Bo wtedy dzieci duże się rodzą:tak:. Mnie M karmił miodem to prawie po 4 kilo chłopaki się rodzili:tak: - z resztą M jak się urodził ważył 4800 a ja 3800 więc dziwne gdyby dzieci ważyły po 2500:sorry::baffled:.
 
Do góry