reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Czesc nocne marki, ja tez srednio przespalam ostatnie dwie noce- wiec nastepnym razem sie do was przylacze ( pinko i katjuszko)

Widzialam ze sie temat spodni ciazowych przewijal. Ja ostatnio w swoim rodzinnym miesteczku kupilam ciazowki z Zary za 15 zeta :) w dodatku super skrocone akurat na moja dlugosc.
Musze jeszcze te leginsy dorwac- o ktorych wspomnialyscie- czy to jakies specjalne ciazowe? Czy takie normalne?

Nie wypisujdcie dzis za duzo- bo ja kurcze musze nadgonic deadliny w robocie caluski dla wszystkich
 
reklama
Tulip, chyba lepiej kupić ciążowe, można je dostać na allegro. Ja mam 3 pary normalnych i ciężko z tą gumą pod brzuchem, także już ich nie noszę i też zamierzam z allegro zakupić.

Jeśli chodzi o spanie to ja ogólnie nie mam problemów póki co, pewnie dlatego, że mam drugie dziecko w domu i pochłaniam więcej energii, hihihi, no i kładę się spać ok 23-24 dopiero a wstaję najdalej ok. 8:00, bo tak wstaje mój synek. W poprzedniej ciąży bardzo często budziłam się nad ranem i po 2h nie mogłam spać a potem ok. 7:00 zasypiałam ponownie i potrafiłam spać do 11:00 nawet. Teraz mogę tylko pomarzyć, haha.

Pozdrawiam wszystkie od rana!
 
Czesc dziewczynkiiii.... witam po długimmmm weekendzie hehe ;)

Jak tam? Ja troszku mam pracy przed Wszystkimi Świetymi... kazdy chce miec fryzure na bóstwo :D hehe

A tak apropo.... wiecie ciooo nie pokoi mnie troszke bo wciąz nie czuje ruchów... wogole nic nie czuje ;( i zastanawiam sie nad wybraniem sie do lekarza bo zwariuje... czy jest któras z Was , co około 20stego tygodnia nie czuje ruchów?? :(
 
A ja się jeszcze muszę pożalić. :-(
M miał dziś iść do laryngologa z tym chrapaniem i nie pójdzie. Zrobili mu w pracy inwentaryzację i musi być obowiązkowo i to nawet dłużej niż zwykle. Nawet nie przełożył tej wizyty, miejsce się zmarnowało, a teraz to pewnie za pół roku go przyjmą. :no: jestem zła...\

Ona, twoje maleństwo może być spokojne i pewnie gdzieś głęboko sobie siedzi. Wg mnie możesz się zacząć martwić po 22 tyg, ale jak się niepokoisz, to spytaj lekarza o zdanie.
 
Teraz wszystkie skaczą po wszystkich wątkach:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A ja nie bo w między czasie dzwoniłam do cioci ze Sławna i do Mamo To Ja:-p:tak: - jak chcecie mnie zobaczyć w wersji na żywo to śmigajcie na początku listopada po gazetę do kiosku;-);-).
A tak apropo.... wiecie ciooo nie pokoi mnie troszke bo wciąz nie czuje ruchów... wogole nic nie czuje ;( i zastanawiam sie nad wybraniem sie do lekarza bo zwariuje... czy jest któras z Was , co około 20stego tygodnia nie czuje ruchów?? :(
Zjedz coś słodkiego i połóż się to powinnaś poczuć ruchy:tak:, dziecko w dzień przeważnie śpi kołysane ruchami mamy a w nocy szaleje;-);-). Ja Pawełka też ruchy teraz słabo czuję ale jak się tradycyjnie wypnie na świat to całe plecki i dupcię czuję.
 
Witam z rana zarobiona jak dzik! Ale teraz mam przerwę na kawę i spróbuję szybciutko poodpisywać i się "udzielić" na zapas. Coś mi się od życia należy!

Ja też nie mogę strasznie spać ostatnio!!! Tylko, że jak nie mogę zasnąć, to albo Discovery oglądam, albo (jak dzisiaj w nocy) pracuję. Nie ma taryfy ulgowej dla ciężarówki ;-)

Ewi
, to dla Was 200 pierogów to obiady na 3 dni?!! ;-) Wow! To chyba brat tak wsuwa :-)

Katjusza, wymiatasz!!!!!
 
reklama
Dziekuje dziewczyny.....Martusia najgorsze jest ze ja wczesniej czułam takie jakby fale , teraz moze dzidzia jest wieksza to fal nie czuc, ale całe noce nie spie... tylko trzymam rączki od 3 dni i nic nie czuje ;(;( załamana jestem!
 
Do góry