reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Olus- masz racje...mi mąż zrobił czary mary i zniósł z gabinetu na pięterku kompa do salonu....lapka niestety nie mam- w sumie nigdy jakoś specjalnie nie był nam potrzebny a ten zwykły mamy od 5 lat:)Za to wygodnie rozkładam się na kanapie- mam blisko wtedy tv, kuchnie i wc:)

Choć powiem Wam ze mi się ostatnio źle śpi w łóżku w sypialni- mój kręgosłup daje mi wtedy w kość na przemian z maluszkami. Organizm chyba szybko się przyzwyczaił do kanapy:)
 
reklama
Koncia łądne imię wybraliście dla synka :D

Milusia odpoczywaj po krwiopijcach :*

Also witaj! Kolejna marcówka z Pomorza witana przeserdecznie :D

Harszka naprawdę dzielny Twój Oli :)

Olka ja nie wyobrażam sobie innej pozycji jak lapik na kolanach, prawie na półleżąco sobie po turecku krzyżuję nogi, kładę poduszkę a potem lapka i jest super :D

A my bylismy na rundce po sklepach meblowych, ale i tak w rezultacie zamówiliśmy sypialnię taką jak wcześniej pisałam, bez posikania, ale ładna, solidna i za rozsądną cenę :) Przy wielkich wydatkach związanych z dzidzią, nasze "widzimisie" musi zejść na drugi plan i jakoś nie mam żalu, oddałabym wszystko aby tylko naszej kruszynce niczego nie zabrakło :)
 
Ostatnia edycja:
Ja przez długi czas leżałam sobie na sypialnianym łóżku trzymając laptopa na kolanach, ale szybko komp znajdował się na moim brzuszku a dokładniej na dzidzi:zawstydzona/y:, gdy mąż to zobaczył dostałam straszną reprymendę i teraz laptop stoi w kuchni i zgodnie z "rozkazem" męża ma tam pozostać aż do końca ciąży:-)

Harsharani ja również mam wielką ochotę na ziemniaczane!!!
 
Katjusza Ty nasza czarodziejko z księżyca ;))))

Latife na brzuszku to nie wolno, dobrze mężu zarządził ;) Mi brzeg lapika sięga tak do pęcherza, a mój maluch uwielbia taką pozycje, bryka wtedy jak szalony ;)

Harszka żadna godzina nie jest zła na placki!!!!
 
A ja pół popołudnia albo i całe przerabiałam spodnie kupione na alegro :) Ale w końcu będe miała w czym chodzić!!!
A co do lapka, to jak sama siedzę, to na stole stoi, a jak z K. coś oglądamy, to on trzyma lapka na kolanach :)
 
pestusia wsiadam w samolot i lecę na ten bigos, mam nadzieję, że nie wszystko wszamałaś;)

also
witam cię na głównym, rozgość się. gratuluję synusia i dobrych wyników. 8 to się na pewno potwierdzi:D

fifronka
uważaj na te kolanka emka, to też nie ejst zdrowe, bo ponoć przegrzewa jajka i szkodzi plemnikom. ja nie wiem na ile dzieci będę mieć jeszcze ochotę więc go opieprzam za takie coś:D

milutek
no dawaj te klapsy pasem, no dawaj;) hihihi

harsh
i twój synek tak to dzielnie przyjął, że nie piszesz nawet o ryku? biedny malec:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki-marcóweczki
Ja jak zwykle zapracowana ale nadrobiłam i...
POZIOMKI-GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUULACJE
Gratuluje też tym co poznały płeć choc pamiętajcie że USG nie daje 100% i ważne jest tu doświadczenie lekarza.
Co do ciuchów ciążowych - ja mam 2 pary ciążowych jensów i tyle. No i ten płaszczyk co go kupiłam na przecenie-odcinany pod biustem ale nie typowo ciążowy
Pozdrawiam
 
Do góry