reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej dziewczyny:) Dzisiaj idę na wizytę do ginekologa;) I to z moją siostrą:p Ale nie dlatego że ona idzie mi towarzyszyć ale też jest w ciąży:):):) Cieszę się bardzo bo bardzo chciała zajść w ciąże;)
Dzisiaj mam nadzieje że dowiem się jakiej płci jest nasze maleństwo:)
A Wy kiedy dowiedziałyście czy to chłopaczek czy dziewczynka?? W którym tygodniu?
 
reklama
hejka, ja to jak zwykle nie mam czasu, moja córcia ma tydzień wolnego od przedszkola i strasznie maruuudna jest, wciąż tylko jest pobaw się ze mną, czasem już wymiękam :szok:
od wczoraj próbuję się oswoić z myślą, że będziemy mieć synka a nie drugą córeczkę i że muszę wszystkie ( no prawie wszystkie ) ubranka nowe kupić i wózek spacerówkę, bo mam różowy :-D oj szkoda mi tych wszystkich sukieneczek po Karolince :-(

Poziomki wooooow gratuluję bliźniaków :-), chyba to musiał być dla Was niezły szok, dla mnie by był :szok:

Justysia
super, że siostra też w ciąży, my dowiedzieliśmy się o płci wczoraj, czyli w 20 tygodniu
 
Ostatnia edycja:
POZIOMKI gratulacje przeogromne!!!!!! Na takie podwójne szczęście to zdecydowanie zasłużyłaś!!!!!

JUSTYSIA super, że z siostrą będziecie miały dzieciaczki w podobnym wieku. Wiem co mówię z autopsji. Mam trzy siostry, w tym 1 bliźniaczkę i 1 rok młodszą :) No i my we trzy też razem ciężarkujemy :))))) Tylko najmłodsza jeszcze trochę poczeka, bo ona ma jeszcze czas, dopiero studia zaczyna.

SCARLET ja kupując z alegro patrzymałam nie na ogólny rozmiar, a na poszczególne wymiary. szczególnie zwracałam uwage na udo, biodra i pas. No bo tak juz jest, że co producent to inne wymiary.
 
Hej witam się spóźniona:)
Poziomka- ale jaja- super :-):-) ogromne gratulacje:-D:-D. To macie nadrobione i wynagrodzone za ostatnie przejścia.

Marta- dziekuje za zauwazenie mojej nieobecnosci:)to było miłe:tak:

A ja dzisiaj rano robiłam badania: morfologie i mocz- jutro wyniki . Potem wstąpiłam do koleżanki na herbatkę- tez spodziewa się bliźniaków, jest w 15 tyg.:)
Widzę ze dzisiaj temat ubrań ciążowych: ja mam dwie pary jeansów- jedne z allegro za 54zł a drugie rurki z H&M za 75zł. Do tego 4 pary legginsów. Myślę ze to mi wystarczy:)a przynajmniej mam taka nadzieje!
Uciekam się położyć bo się kiepsko czuje- jest mi niedobrze i strasznie słabo..zerkne co tam jeszcze popisałyscie na innych wątkach..........miłego popołudnia i wieczorku;-)
 
ale tu dzisiaj spokojnie aż nie ja na marcowym wątku ja właśnie skończyłam robić wieńce jeszcze tylko 1 mi został ale ten chyba sobie na piatek zostawie no nic ide sie legnać bo co ma robić jak was tu nie ma
 
Koncia no super.Teraz każdy będzie widział, że to Maksiu :)
Bosonóżka postaram się pisac jak najczęściej, choc przy dwójce dzieci bywa to ciężkie.
Jeśli chodzi o rzeczy ciążowe to ja mam dwie pary spodni z H&M. Trochę drogie, ale nic innego nie udało mi się znaleźc. Teraz zaopatrze się jeszcze w legginsy i powinno byc ok.
Coś mnie plecki pobolewają i lekko zakłuwa z prawej strony, jakby nerka. Mam malutkie 3 kamyczki , ale wczoraj lekarz zrobił mi takie ogólne USG nerek i powiedział, że póki co nie ma się czym martwic. Zastoju nie ma, sprawdzał jeszcze jakieś wymiary i też ok. Wczoraj dużo sprzątałam, może się przeliczyłam? Na szczęście nie jest to mocny ból ani dokuczliwy.
Marzę już o świętach B.N., no i wtedy będzie już koło 30 tyg. W końcu poczuję się w miarę bezpiecznie, bo teraz przy nawet najmniejszym bólu - panikuje.
 
Koncia- no ładny masz ten suwaczek:):-D- taki czytelny!!

Inezela- a ja nie miałam jeszcze przyjemnosci sie z Toba przywitac:):-):-)..ale juz nadrabiam- miło mi poznać;-)
 
reklama
Gratulowałam już Koncia na "wizytach" :-) Aż miło patrzeć, jak się cieszysz!

A mi córka mojego męża daje dziś popalić :no:. Cały dzień mnie nawalała w pracy po pęcherzu, nogi zdarłam od biegania po schodach do łazienki. A od 15.00 mam taaakie mdłości, że szok. 2 pawiki "służbowe", kolejny w domu i normalnie poczułam się jakbym znowu w 3 miesiącu ciąży była :baffled:

A z innej beczki: co tu taki spokój dzisiaj? Wszystkie już tak zajęte przed świętami?
 
Do góry