reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Gdzie sie podziały marcjanki? co nie ktore pewnie opijaja soczkiem dobre wiesci z usg;) a reszta co porabia?
Milutkek i Bosa ja tez mam nawrot mdłosci tak od weekendu,na szczescie duzo słabsze niz te poprzednie.
 
Gdzie sie podziały marcjanki? co nie ktore pewnie opijaja soczkiem dobre wiesci z usg;) a reszta co porabia?
Milutkek i Bosa ja tez mam nawrot mdłosci tak od weekendu,na szczescie duzo słabsze niz te poprzednie.

ja poszłam z moimi chłopakami na spacer w deszczu żeby nawilżyć ten mój zasmarkany nos. Potem zachciało mi się naleśników jak po drodze z knajpki doszedł do mnie ich aromat i weszłam do sklepu po parę produktów. Teraz usmażyłam mojemu emkowi na ostro, a sobie posmarowałam serkiem żeby podpiec za chwilkę na kolację.
a chodzi za mną bigosssssssssssss

współczuję tym, które zmagają się z powrotem z mdłościami:/ ja nie wiem, co to znaczy od 14 tyg.
 
Scarletka - przesmaczny bigosik właśnie się podgrzewa, bo i ja miałam dziś na niego ochotę. Wiem że z Krakowa trochę daleko...ale może jakoś...samolocikiem..jak uda Ci się coś załatwić to zapraszam na kolację:)

Koncia - gratulacje :) dla Ciebie i męża też bo pewnie dumny jak paw chodzi:D
 
Olaf wbiegl w stol i doslownie paznokiec duzego palca u stop rozpadl mu sie na 2 kawaly, nie wiem jak to zrobil.. Generalnie wszystko ok, czesc sama odpadla...
Ma opatrunek taki smieszny, na to skarpeta- i cud sie stal- w koncu zalozyl PAPCIE :-D

Rzeczywiscie cicho :)

O, koncia! Gratulacje! Nie wiem dlaczego, ale mi bardziej pasujecie do chlopca niz do dziewczynki :-)



Co do ubran ciazowych, generalnie szkoda mi bardzo kasy- ale gdy kupuje sie uzywane na allegro,ebayu itp to nie wychodza tak drogo..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Brzuchatki!

Witam was po krótkiej nieobecności - byłam przeziębiona:-(, katar ciekł mi z nosa, jak woda z kranu. Na szczęście jest już lepiej, przynajmniej wstałam i doczłapałam się do kompa;-). A to wszystko przez przygotowania do zbliżających się świąt tj. sprzątanie grobów bliskich w niepogodę...
Chciałam się pochwalić - moja Królewna zaczęła delikatnie się poruszać jakby pływała sobie w brzuszku jak w basenie (lubi pływać po mamie;-)):-D

Poziomki Gratuluję podwójnego szczęścia:-)
Konciu a Tobie Maksia:-)
 
Hej dziewczyny, po raz pierwszy piszę na tym głównym wątku marcowym i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona.

Masala, gratuluję córeczki!

Koncia, gratuluję synka!

Ja też dzisiaj byłam na wizycie i u mnie najprawdopodobniej szykuje się drugi synek! Maluch waży 350 gram i łożysko, które było bardzo nisko troszkę się podniosło więc bardzo się cieszę. 8 listopada mam usg 3d więc zobaczymy czy się potwierdzi :).
 
Milutek mnie również miło Ciebie poznac :)
also witam serdecznie i gratuluję drugiego synusia. U Ciebie mała różnica wieku będzie, więc chłopcy się dogadają. Życzę spokojnej ciąży :)
 
Olus- reszta się obija...albo tak jak ja- zalega w łóżeczku:tak::tak:

Scarletka- rób tu dalej takie smaki...normalnie Cie zbije:-p- niektórzy tu maja samolot w żołądku- jakieś dzikie mdłości a tu takie pysznosci wypisujesz:-(

Harsharani- to ja Ci powiem że masz dzielnego syna...ja to bym chyba umarła z bólu albo i z szoku:) Co do ubran to masz racje- nie ma co kasy wyrzucac- mnie spodnie typowo ciążowe kosztowały ok100zł 2 pary a 2 legginsów miałam wcześniej- dokupiłam tylko kolejne dwie pary w Tesco na promocji za 2 szt=36zł. Myśle ze nie przeplaciłam. Co do bluzek to nie mam tak żeby nie miała nic w szafie luźnego:)

LAtife- Ty nasza bidulko- zdrówka życzę;-)

Also- witam oficjalnie na wątku głównym:-)
 
reklama
Ej ja tez bym zjadła bigos,chodzi za mna juz od kilku tygodni tylko nikt mi ne chce go zrobic:(
Milutuś ja tez lezakowałam a mam ten komfort ze M zamontował w koncu routera i moge lapka zabrac wszedzie;) ale w sumie to tak na kanapie na kolanach to mało wygodnie.
Harsz alez musiało go to boooleeeccc,ałć
Latife dbaj o ''nosek'' zeby katar szybko minoł bo tu zaraz znowu na groby trza bedzie isc
Also ciesze sie ze jest ok z dzidzia,do płci to sie nie nastawiaj bo nie jedna tu juz była rozczarowana;)no chyba ze wiesz na 100%

zjadłabym cos dobrego.....
 
Do góry