reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Papciorkowa pokaże na początku 6 miesiąca. Tak co miesiąc będę wstawiać;) a teraz nie wstawiam bo na mnie nakrzyczycie z Futrzaczkiem i będziecie pisały do M zeby mi skopał tyłek hi hi
 
reklama
Uciekam na zupke(dzis krupniczek) i troche polezec bo wczoraj za duzo siedziałam przy kompie a potem stałam przy kuchni i wieczorem miałam nogi spuchniete jak balony,normalnie szok.
 
U mnie w rodzinie nigdy bliźniaków nie było ale męża babcia miała bliźnięta. Z tego co wiem "bliźniacze geny" przenosi się w linii żeńskiej ale mogę się mylić.
ALE JESTEM PODJARANA!!!
Koncia MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMm
 
poziomki no to ładnie !!! Gratuluje :-) życzę przynajmniej jednego synka!
koncia ale narobiłaś smaka :-p
ola odpoczywaj !
A ja dzisiaj mam słabe ciśnienie i chyba się też walne na chwilę ,jak nie wysokie to małe -no już sama nie wiem o co tu chodzi:no: My z córą dalej same bo M wrócił w niedzielę wieczorem a wczoraj już dalej go spakowałam -myślałam że zostanie już do święta i znając życie to będzie stał w korkach bo jak nie niedzielni kierowcy to ci z zagranicy i akcja znicz i on sądzi że wróci -tak tak nadzieje mi robi niepotrzebnie!:-(W dodatku córa kaszle okropnie dalej a antybiotyk się już kończy:wściekła/y:
Sorki że tak pomarudziłam .
Pozdrawiam!!!
 
ana kaszel u dzieci, po chorobie może utrzymywać się nawet jeszcze do 2 tyg:/ mimo, że jest już zdrowe. jednak jak się anty kończy, to trzeba by ją pokazać pediatrze żeby obsłuchała, może trzeba będzie jeszcze brać kilka dni.
 
reklama
Do góry