reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
dzien dobry :)

u nas dzis pochmurno i mokro ... no ale nic ,poki nie leje bardzo plac zabaw trzeba bedzie zaliczyc bo inaczej Bartek sie nudzi i maruda z niego :)

Scarletka super,ze Piotrus samodzielny.
Macie racje,wiele zalezy od rodzicow ale od samego dziecka tez.
Bartek od malego chce robic wszystko sam. Nie musi miec non stop kogos przy sobie do zabawy bo sam swietnie sobie radzi, ubiera spodnie, probuje ubierac buty ( w sumie to gumiaki zaklada lepiej od nas bo ja nie mam wyczucia do tych buciorow :p ) Wiazac tez probuje , choc narazie jest to machanie sznurowkami w powietrzu :-D
Ale to taki typ, ze chce i probuje sam robic rozne rzeczy,a sa dzieci ktore trzeba 'namawiac' do samodzielnosci.
choc wina po stronie rodzicow czasem tez jest. Mam przyklad po moim siostrzencu, owszem fajny chlopak,ale ma 5 lat a czasem trzeba go wyreczac, ale tam to ewidentnie wina 'otoczenia' bo mieszka z rodzicami i dziadkami wiec on jest ten najmniejszy ,ktoremu trzeba pomagac ;-)

a i scarletka najlepiej przymierzyc spodnie, ale jesli nie przytylas w biodrach nic to ja bym wziela S na twoim miejscu, jesli sa dosc niskie (biodrowy) to beda dobre, no chyba,ze sa wysokie to wtedy moga sie na brzuszku nie dopiac.
Ja poki co tez chodze w swoich S-kach ,zobaczymy jak dlugo.

poziomki ale wiadomosc!!!!! SUPER gratuluje blizniakow!
 
poziomki, ja cały czas po cichu liczę, że mój rozrabiaka tak kopie, bo jest ich 2 :D mój dziadek był bliźniakiem.

mam gar zupy ogórkowej, moja ulubiona, zajadam dziś obiad wcześniej :D ktoś się przyłącz?
 
Witam Mamusie:)

Poziomki gratuluję dwóch maluszków:)

Malinka nie wiem jak to się stało ale przeczytałam że to u Ciebie te bliźniaki na początku i tak sobie myślałam że teraz wiadomo dlaczego mówił raz chłopczyk a raz dziewczynka;) ale później się doczytałam hehe

Bosa powiedziałaś nam o krówkach i teraz wszystkie chcemy;) ja to cały kilogram zamawiam. Nie będzie wcale widać ze ubyło kilogram z 1,5 tony;)

Ja się dzisiaj wybrałam z koleżanką do komisu dziecięcego oglądać ciuszki i zasłabłam. Aż musiałam później na dworze na schodach dochodzić do siebie! Brzuch to ja mam taki wielki jakbym sama bliźniaki miała!
 
Ewi to pokaż tego brzuchola bo ostatnio był taki tyci swoja droga dobrze że z kimś byłaś w tym komisie ja też staram sie nigdzie nie chodzić sama
 
reklama
Ojj Ewi to by dopiero były jaja :p Lekkie przerażenie mnie na chwilę ogarneło jak spróbowalam to sobie wyobrazić hahahaha
I uważaj na siebie :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry