reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

też myślę, że polopiryny nie wolno:no: furaginum może pomóc, można zażywać w większych ilościach i jest szansa, że bez antybiotyku się obejdzie...
 
reklama
polopiryne s mozna brac, ehh a teraz 2 problem glupio mi o tym pisac :< mialam dzis 2 razy czarny stolec jak smoła :< i nie wiem od czego .. mialyscie cos takiego ?
 
polopiryny też bym nie ryzykowała, pij dużo wody z dodatkiem soku z cytryny - sok z cytryny zmieni środowisko na kwaśne i utrudni rozmnażanie się bakterii a woda przeczyści nerki, nie wstrzymuj moczu a jutro kup rano Żurawit, Urentin lub żurawinę w innej postaci, jak nie przejdzie to lekarz
 
milutek heh po24 latach to i tak sie szybko teściówka do roboty wzieła moja w wieku52lat poszła 1raz do pracy
misters dużpo pij najlepiej wode z mega ilościa cytryny sok z żurawiny100% i urosept+wit c ja miałam takie zalecenie przez lekarza 'a co do reszty to ja tak miałam jak zażywałam wegiel leczniczy wiec też może coś zjadłaś?
 
Mistres tak jak dziewczyny pisza,duzo pij na razie jak nie masz nic w domu,polopiryna raczej nic nie da,w aptece kup urosept i wit c,furagin tez jest super ale ciezko kupic bez recepty.Kolorek koopy to moze byc po kapuscie;)
 
Mistres, najlepiej lekarz i zapytaj też o qpę. Na pęcherz cudowny jest też preparat z koników morskich (bez recepty w aptece) - sika się po nim na niebiesko-zielono, ale pomaga niesamowicie.
Co do koloru qpki, mam nadzieję, że to kwestia kapusty. Ale może też wskazywać na krew w stolcu. Lepiej to sprawdź, zawsze możesz dać próbkę do badania na krew utajoną.
 
mistres ja też bym poszła do ginka, z takimi rzeczami nie ma żartów. jak to jest zapalenie, to nie obejdzie się bez leczenia. Lekarz pewnie przepisze Furagin, a i bosa ma rację z tym preparatem po którym sika się na niebiesko, często miałam problemy z pęcherze, używałam i potwierdzam, że bardzo dobrze działa. to się chyba Ginjal nazywało
 
reklama
dzieki dziewczyny dodzwonilam sie do doktorki urosept i zurawit a kupa jak sie bedzie powtarzac to mam do niej przyjsc zobaczymy przestraszylam sie bo dzis rano kupka normalna i jak wszamalam ta kapuste ale kurcze tak szybko by sie przetrawila ? to byla kapusta z octem i smietana moze to jakas wybuchowa mieszanka , zobaczymy nigdy wiecej kapusty :D
 
Do góry