reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Milutek, teraz jest mi głupio, że się przeze mnie źle poczułaś. Ale no sorry, ale ja już się przyzwyczaiłam, że jeżeli można na kogoś liczyć, to na siebie. No i na na swoją drugą połówkę. A poza tym - lepiej nie oczekiwać, to się nie zawiedziemy. To okropne, kiedy rodzice dzieci traktują różnie, ale do tego już też się przyzwyczaiłam. Mój biedny M. dla matki jest dzieckiem II kategorii, a dla ojca - to nie wiem, czy nawet III. I ja wolę zęby w stół, ale o nic ich nie prosić i nie oczekiwać.
Olej teściów, może będzie biedniej, ale szczęśliwiej i godniej po prostu. Jesteś bardzo młodziutką dziewczyną, a już tak dużo osiągnęłaś. Masz fajnego męża, od razu 2 dzieciaczków w drodze (nie każdy potrafi, ja np. ;-)), WYBUDOWALIŚCIE DOM!!! A teraz - to już tylko z górki. Że wózek będzie tańszy czy ciuszki? Ale w 100% Wasez i teściom możecie tylko zagrać na nosie i z politowaniem pokiwać głową nad szwagierkami.
A od teściów już bardzo dużo dostałaś: męża!!!! I to chyba najlepsze, co dostać mogłaś.
 
Futrzaczku i Bosa- aż się mi łezki zakręciły- macie racje:):):wink: Stawiamy sobie zemkiem za cel wychowanie naszych corek na zaradne dziewczyny...oczywiście na doświadczeniu z siostrami eMka:) No cóż czlowiek cały czas się życia uczy- czy ma 23 lata jak ja czy nawet 50:)

Dodam wam newsa- moja teściowa idzie do pracy!!!!! Po 24 latach siedzenia w domu:-D- hahaha a moja mama zbaraniała jak to teściowa na swoich imieninach mówiła. Moja nie mogla sie przez tydz.pozbierać ze świadomością ze teraz idzie jak bliźniaki niedługo sie pojawia i przydałaby sie jej pomoc. To powiedziałam mojej mamie: a trzeba nam tu kogoś oprócz nas dwóch:)?:-)Że dla mnie najważniejsze jest ze ja tu będę miała:):-D

I przepraszam ze ja tu dzisiaj tylko o sobie.....jutro już taka niegrzeczna nie będę:):)dzisiaj to po prostu tak na świeżo jestem przybita:) Od jutra mam mocne postanowienie poprawy;-);-);-);-)
 
jak robiliśmy podziękowania dla rodziców na weselu...to ja teściom dziękowałam właśnie za ich syna:-) długo się zastanawiałam co powiedzieć żeby było szczerze ...dlatego podziękowałam im za wspaniałego mojego eMka:-) tak jak mówi Bosa... najlepsze co można było od nich dostać...:-)
 
Futrzaczku i Katjusza- normalnie Was kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mykam jakiś obiad zrobić:) bo jeszcze zagłodze to co mi jedyne dali Ci moi teściowie- mojego eMka:):)hahahaha
....a drugiego nie dadzą- bo nie maja....hihihihi:)
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki-marcóweczki
Witam po pracowitym dla mnie weekendzie, postarałam sie nadrobić większość postów...
Milutek-umiesz liczyć-licz na siebie, dużo już osiągneliście ciężką pracą i miejcie z tego satysfakcję, a szczęsliwe dzieciństwo waszych dziewczynek zależy od was a nie do pieniędzy teściów. Może bedzie skromniej ale za to bardziej pomysłowo:)
Bosa-a może porostu zmień okulistę, wprost powiedz o swoich obawach o pogorszenie wady wzroku. Ja cię świetnie rozumiem - sama mam wadę wzroku, która pogorszyła się w pierwszej ciąży a nie wyobrażałam sobie poważnego dalszego postępu wady w trakcie porodu - a tego niestety nie da się przewidzieć. Mnie dodatkowo wyszło zwyrodnienie siatkówki, co stało się bezpośrednim powodem skierowania na cc. W tej ciąży jest podobnie
Resztę pozdrawiam mocno
 
Bosa- na "zaradna szwagiereczkę" to mnie zwyczajnie nie stać:):) hahahhahahahhahhahaha ani to do roboty ani do życia-brrrr

Vetka- umiem liczyc:)!! Raz, dwa....hm raz- ja dwa- mój eM:) Widzicie jak szybko uczę się liczyć??? A potem bede umiała nawet do czterech liczyc:)

Oki mykam bo M wrocił z pracy- buźka:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matko, jaka jestem na swoją asystentkę wku...wiona, to szok!!! Nie chce mi się tłumaczyć, o co chodzi, ale gdyby głupota miała skrzydła, to latałaby jak gołębica!!! Wrrrrr!!!! Aż musiałam na BB wejść i odstresować się!

hahaha Bosa- witam w klubie- z tego samego powodu dzis tu zawitalam . Wku..l mnie kolo z Dubaju z ktorym sie uzeran juz od ponach 3 tygodni. Cholera ja to sie normalnie rasistka staje przez takich ludzi. Za to na koniec napisal mi pieknym jezykiem: "...especially after the
call you was very nice. Again sorry and no hard feeling " :D:D
Troszke sie zawiodlam ze tu tak smutasowo dzis- o problemach z tesciami :/ achhh nie ma to jak miec tesciow w oddali 1200 km.
Dziewczyny- jutro nieakceptujemy tu zadnych marudzen ;-) ma bys wesolo

Milutku- a twoj eMek kupil Busa- chyba nie dlatego ze blizniaczki w drodze coo?? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry