reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Pogma - strasznie mi przykro. Przytulam

Harsharani - no niestety, nie wiem czy to wynika z ich zachwytu naturalna selekcja czy tym, ze dzieci tu laski maja srednio 4 lub 5, ale tak wczesna ciaza sie nie przejmuja. Za to pozniej to juz bardzo. Opieka porodowa i poporodowa jest rewelacyjna, nawet jesli chodzi sie panstwowo. Polozne sa super pomocne, co chwile przychodza pytac czy sie dzieckiem nie zajac, zebys mogla odpoczac, wszystkie mile, usmiechniete i pomocne. Bylam przerazona jak czytalam opowiesci z porodowki w Polsce moich kolezanek sierpniowek. Nie mowiac o akcji wykupowania poloznych czy lekarzy...masakra. Ja, pomimo awaryjnej cesarki, na ktora nie bylam psychicznie przygotowana bo mialam 5 min na decyzje, bardzo milo wspominam pobyt w szpitalu. Pielegniarki na sali operacyjnej nawet chcialy mi piosenki spiewac, bo okazalo sie, ze laska krojona przede mna sobie zazyczyla, wiec mnie z rozpedu tez spytaly :-D

ale mnie zozsmieszylas z tymi piosenkami no nie moge msze na wlasnym porodzie tak numer odwalic ciekawe jakie miny bedą połozne miały,ale to fakt jak juz ktos przejdzie ten najbardzej zagrozony okres ciazy to opiekuja sie bardzo dobrze po porodzie tez ja nie narzekam bynajmniej........
Scarletka ja juz lodów nie jem bo ostatnio mnie po nich zemdliło teraz mamby wcinam:-)
 
scarletka :wściekła/y::-D ty mi tu z lodami,a ja ledwo na lozku sie trzymam ;-)
no ale moja wina mialam wylaczac kompa to dalej siedze :-D
jesli chodzi o mleczne rzeczy to cos czuje ze znow bedzie problem.Z bartkiem nie moglam nic takiego zjesc bo mnie do konca ciazy mdlilo ( nie raz zastanawialam sie czy to ma jakis zwiazek z jego skaza bialkowa)

A na opieke pozniej i w czasie porodu tu w ie rowniez nie narzekam. I bardzo mile wspominam.choc zdarzaly sie momenty kiedy klelam na irlandzka sluzbe zdrowia,ale ogolnie nie jest zle. Tylko niestety poczatek ciazy nie jest dla nich wazny. Do 12 tyg, mowia ze wszystko w rekach natury....


ide.... chyba ;-)
 
jedzenie nabiału w ciąży ma wpływ na skazę białkową hmmmm powiadasz? nigdy się nad tym nie zastanawiałam. ja w ciąży z Piotrusiem jadłam nabiał na potęgę, tylko to mi najbardziej podchodziło i rzeczywiście nie mieliśmy potem problemów ze skórą. ciekawe jak będzie tym razem. na razie z nabiału, to jem serek czosnkowy na kanapkę, mleko w kawie i .... lody;-) fuuuu co za odżywianie
 
reklama
hej Laski , ale macie tempo pisania nie nadązam nadrobić zaległości. Na początek
pogma i agata bardzo Wam współczuje i trzymam kciuki za następny raz nadzieja jest świetnym motorem napędowym przytulam Was cieplutko.
U mnie to niby 6 tydzień ale ja odrazu miałam robione usg i dokładnie widać na nim fasolkę. Piszę niby bo jak zrobiłam test i pokazały sie dwie krechy to akurat miałam 10h w pracy i do Pana dr. dotarłam późno, praktycznie szedł już do domu i był bardzo zmęczony. Wtedy usłyszałam ze jest to 5 tydzień ale z moich obliczeń wychodzi troszkę wiecej pozatym fasolka miała 11mm a to troche za dużo na 5 tydzień.
A jak u was ile maja wasze fasolki i w jakim okresie? A dziewczyny chciałam jeszcze zapytać jak dajecie rade z mdłościami? Dzisiaj miałąm ochote na naleśniki ale niestety zaraz po ich zjedzeniu nie wiele zostało mi w żołądku i tak coraz częściej. Przepraszam ze sie tak rozpisałam ale mam tyle pytań narazie tyle buziaki
 
Do góry