reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Pogma - strasznie mi przykro. Przytulam

Harsharani - no niestety, nie wiem czy to wynika z ich zachwytu naturalna selekcja czy tym, ze dzieci tu laski maja srednio 4 lub 5, ale tak wczesna ciaza sie nie przejmuja. Za to pozniej to juz bardzo. Opieka porodowa i poporodowa jest rewelacyjna, nawet jesli chodzi sie panstwowo. Polozne sa super pomocne, co chwile przychodza pytac czy sie dzieckiem nie zajac, zebys mogla odpoczac, wszystkie mile, usmiechniete i pomocne. Bylam przerazona jak czytalam opowiesci z porodowki w Polsce moich kolezanek sierpniowek. Nie mowiac o akcji wykupowania poloznych czy lekarzy...masakra. Ja, pomimo awaryjnej cesarki, na ktora nie bylam psychicznie przygotowana bo mialam 5 min na decyzje, bardzo milo wspominam pobyt w szpitalu. Pielegniarki na sali operacyjnej nawet chcialy mi piosenki spiewac, bo okazalo sie, ze laska krojona przede mna sobie zazyczyla, wiec mnie z rozpedu tez spytaly :-D
 
reklama
Do góry