reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
witam was!
kasienka współczuję porannych pobudek, ja bym mogła spać przez cały dzień, a i tak by mi było mało. jak już wstaję to pierwsze biegnę do lodówki, bo inaczej zawroty głowy
futrzakowa ja się nie mam zamiaru z tobą spierać:-) bo sama jestem mięsożerna i nabiałowa, tak więc kochane na zdrowie!

u nas kolejny dzień upału, juz prawdę mówiąc flaki mi się od niego przewracają, ale jak będzie padać, to też źle..
za chwilę jadę do przyjaciółki na nowe mieszkanko przynajmniej nam się rozerwie.
 
a więc byłam u ginka i... :-D

no i póki co wszystko dobrze. Nie ma jeszcze echa więc jest tylko pęcherzyk...ale od ostatniej wizyty bardzo urósł dlatego ginek powiedział że na razie wygląda że wszystko jest ok :-) co prawda z USG wynika że pęcherzol jest młodszy niż by to wynikało z OM. Ale mam sie nie martwić bo widać że urósł :-) no i wizyta za 3tyg i wtedy chyba wszystko powinno byc widać i słychać :-)

a jua pisała jak jej wizyta? bo nie wiem czy mam szukać:-D a nie rzuciło mi się w oczy przy ogólnym luknięciu:-D
 
Ostatnia edycja:
no to się nie martw, bo jak ginek mówi, że młodszy, to ma prawo tak być, ale bardzo się cieszę, że rośnie!:-) oby tak dalej

czyli dobrze, że mam wizytę i usg dopiero 3
 
hejka nie mialam wczoraj wieczorem netu w domu ;/

U mnie wszytsko ok, widzialam zarodka i delikatnie juz pikal ale bardzo delikatnie wiec tetno nie zostalo zmierzone mam napisane na wyniku z USG uwidoczniona Akcja Serca Plodu ;-) bardzo sie ciesze i bardzo sie uspokoilam. pozdrawiam z rana
 
Dziendobry!!!!!
Witam wszystkie nowe Marcowki...
Co do nabialu to ja tez jem duzo i jadlam z Julka w ciazy bo mi polozna zalecala duze ilosci wiec sie nawet nie zastanawialam....
Ze spaniem mam straszny problem bo sa dni kiedy nie moge sie obudzic a sa dni kiedy w ogole nie moge spac....sama juz niewiem co z tym robic...??
Przepraszam ze sie tak zadko oddzywam ale staramy sie szukac jakiegos wiekszego domku do wynajecia bo z dwojka dzieciaczkow to bedzie ciezko.....

Moja Julka juz coraz lepiej podchodzi do tematu dzidziusia aiec mamy nadzieje ze bedzie dobrze na sam koniec:)

Powiedzialam w pracy o ciazy i niebyli zadowoleni.... (chociaz noe wiem czego sie spodziewali przyjmojac same mlode mamy) i oznajmil mi szef ze daje mi jeszcze srody wolne...:) co mi wsumie pasuje a on biedny myslal ze mi na zlosc zrobi:)

Oki nie bede sie juz rozpisywac...
Pozdrowionka dla was , starszakow i maluszkow!!!!!!!!!!!!
 
jua - cieszę się że jesteś spokojniejsza :-) kiedy masz następną wizytę?

madziulka
- ja ze spaniem nie mam takich problemów ...mi się po prostu zawsze chce spać :-D nawet jeszcze jak nie byłam w ciąży :-D
 
Jua same dobre nownki nam tutaj serwujecie z ranka! ależ się cieszę, cudne uczucie jest widzieć i słyszeć serduszko dzidzi
madziulka nie przejmuj się szefem i pracą, dbaj o siebie i dzidzie, bo teraz wy jesteście najważniejsi, a że dodatkowy dzień wolny, to nie będziemy płakać:-D
 
18 sierpnia nastepna wizyte a wlasciwie ta wlasciwa bo teraz to bylam prywatnie bo sie martwilam
 
reklama
hehe... a ja jak byłam wczoraj u ginka (chodzę prywatnie) to zapomniałam mu zapłacić :-) zadzwoniłam koło 20tej ale powiedział że to normalne i że się przyzwyczaił i że mogę mu zapłacić przy następnej wizycie :-D
 
Do góry