reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej Laski , ale macie tempo pisania nie nadązam nadrobić zaległości. Na początek
pogma i agata bardzo Wam współczuje i trzymam kciuki za następny raz nadzieja jest świetnym motorem napędowym przytulam Was cieplutko.
U mnie to niby 6 tydzień ale ja odrazu miałam robione usg i dokładnie widać na nim fasolkę. Piszę niby bo jak zrobiłam test i pokazały sie dwie krechy to akurat miałam 10h w pracy i do Pana dr. dotarłam późno, praktycznie szedł już do domu i był bardzo zmęczony. Wtedy usłyszałam ze jest to 5 tydzień ale z moich obliczeń wychodzi troszkę wiecej pozatym fasolka miała 11mm a to troche za dużo na 5 tydzień.
A jak u was ile maja wasze fasolki i w jakim okresie? A dziewczyny chciałam jeszcze zapytać jak dajecie rade z mdłościami? Dzisiaj miałąm ochote na naleśniki ale niestety zaraz po ich zjedzeniu nie wiele zostało mi w żołądku i tak coraz częściej. Przepraszam ze sie tak rozpisałam ale mam tyle pytań narazie tyle buziaki

U mnie lekarz dokładnie nie potrafił określić tc, bo ja mu nie potrafiłam dokładnie określić ostatniej @ :zawstydzona/y: Ale tak pi razy drzwi to 6-7tc a fasoleczka ma 6mm (chyba maluśko)
 
Yenn uszy do góry naprawde ciężko jest dokładnie określić wiek fasolki:tak: Jeżeli lekarz nie widzi problemu to Ty tym bardziej nie powinnaś bo Twojej fasolci potrzebna jest spokojna i szczęśliwa mamusia:tak:
Może skonsultuj się z innym lekarzem,nie kazdy potrafi robić usg i też jakość sprzętu jest ważna
 
Ostatnia edycja:
Hej, przyzwyczajcie się że ja nocną porą zaglądam;-):tak:.
POZIommki , a nie boli Cię brzuch?? BO mnie pobolewa bardziej po badaniu pana gina
Mnie zawsze po wizycie bolał:dry::baffled::sorry2:.
U gina byłam już o 16. Wróciłam już.

Przepraszam,ale się wypisuje :-(
Pogma, ogromne tulaski, odczekaj trochę i znowu do dzieła;-):tak:.

pogma-jesli to twoje 3 poronienie w tak wszesnej ciąży to juz nie jest to normalne, poszukałabym jakiegoś dobrego gina i zrobiła dobrą diagnostykę pod jego kierunkiem.
Oczywiści ściskam mocno.
Dziewczyny - dletego właśnie ja tak nieśmiało się zameldowałam na marcóweczkach, tak wczesne ciąże jak nasze są naprawdę jeszcze bardzo niepewne... Oczywiście wszystkim życzę jak najlepiej
Zgadzam się z Tobą w 100%:tak:- to nie jest na porządku dziennym:no::sorry2: - pomyśl o innym ginie;-):tak:.
W dzień trochę mnie muliło i senna byłam ale to chyba na ten upał. Wyprawa na lotnisko udała się i młodym bardzo się podobało:tak::-).
Produkujecie masę - musiałam przebrnąć przez 80 postów:szok::tak::-D:-D.
Miłej nocki.
 
Dziewczyny , ja nie mogę spać budzę się nawet na wczasach przed 6 , a właściwie budzą mnie mdłości.KOSZMAR zawsze nie mogłam usnąć wcześniej niż ok 24 , a teraz o 21 padam , w poprzedniej ciąży nie miałam takich schizów :wściekła/y::-) Chciało mi się spać w dzień i usypiałam czasem na siedząco , a teraz te pobudki o świcie:dry:
 
Pogma-Bardzo mi przykro:-(Ale koniecznie idź do lekarza, ale jakiegos dobrego, 3 x to juz bezwzględna konieczność do zrobienia badań hormonalnych, te napewno wiele wyjaśnią i dobra wiadomość jest taka że odpowiednia suplementacja pozwoli na zagnieżdzenie fasolki na dobre:-) Zobaczysz wszystko bedzie dobrze ale najpierw przygotuj się na wizytę u lekarza i do dzieła
 
pogma - zgadzam się z magnolią - koniecznie idź do lekarza! najważniejsze by dobry gin to wszystko obejrzał! trzymam kciuki kochana &&&&&&&&&&

no i dzień dobry dziewczynki :-) na bank was nie nadrobię :-) czytałam coś o nabiale i z moich informacji wynikam że duża ilość nabiału jest wręcz wskazana chociażby ze względu na kości (w tym zęby) np mojej koleżance, która jest veganką (tylko błagam nie rozpisujmy się na temat bycia veganem i czy to dobrze czy źle - akurat białka ma idealne) i jest w ciąży w 6miesiącu ostatnio zaczęły sie jej psuć jedynki!!!!! ja tam dziennie wypijam przynajmniej jeden kefir/jeden jogurt/serek wiejski i czasem koktajle owocowe na mleku i czuję się z tym dobrze :-) moje znajome które już urodziły też wcinały mnóstwo nabiału i nie ma żadnych problemów...
 
Witam dziewczynki:

Kasienka ja tez nie mam spania a zawsze mialam duzeee i tak samo wczesnie ide spac a to nie normalne u mnie ;)

Futrzakowa opowiadajjjjj co u ginaaa juz kurcze pisze któryś razzz!! :p:angry: Bo sie ne doczekam ;-)
 
reklama
Futrzakowa :tak:
Zgadzam się z Tobą na całej linii ,w kwestii nabiału . W poprzedniej ciąży lekarz kazał mi jeść jogurty ,kefiry i ser żółty , ponieważ z mlaka tzw. przetworzonego jest lepiej przysfajalny wapń i białko.
 
Do góry