reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

pinka no to ja wpadnę jak będzie sama kawa bez dodatków;-)
harsharani mnie też przeraża, to co opowiadają dziewczyny zza granicy, nie raz mi włosy na głowie się jeżą, bo choć u nas źle, to tak tragicznie nie jest. mnie tez nie raz potraktowano tak jak je w prost mówiąc, że nic nie da się zrobić, ciąż do 8tyg się nie ratuje. tak, a my zostajemy z bólem serca i duszy:-(
 
reklama
To już 3 raz i 3 raz to samo. Lekarz powiedział, że jeszcze jestem młoda, jeszcze będę miała dzieci, ale mimo wszystko boli jak chol..a. 4 lata starań :-(

Jeżeli mogę, to będę tu zaglądać, odzywać się. Muszę mieć nadzieję, ona podobno umiera ostatnia.
 
To już 3 raz i 3 raz to samo. Lekarz powiedział, że jeszcze jestem młoda, jeszcze będę miała dzieci, ale mimo wszystko boli jak chol..a. 4 lata starań :-(

Jeżeli mogę, to będę tu zaglądać, odzywać się. Muszę mieć nadzieję, ona podobno umiera ostatnia.

zaglondaj kochana jak najczesciej bedzie nam bardzo milo!!!!!!!!!! a lekarz powiedział co jest przyczyną???
 
Pogma bardzo ci wspoczuje ja dopiero zaczelam sie starac o dzidziusia i udalo sie za pierwszym razem dlatego tak sie boje, nawet nie wiem co przezywaz.:-(
scarletka zazdroszcze ci tego schabowego musialam sobie wziac loda na pocieszenie.
Mnie do zrobienia testu sklonily pistacje ja ich wogole nie lubie a zjadlam je ze smakiem i sie zdziwilam, a wiec zachcianki pojawily sie bardzo wczesnie.:tak:
 
Pogma : --- badz silna kochana :(

Fifi -- kliknij na ktorejś z Nas suwaczek i ustaw sobie , wybierz i bedzie ;)

Futrzakowa : czy Ty juz poooo?? bo nie moge sie doczekaccc :D

 
pogma-jesli to twoje 3 poronienie w tak wszesnej ciąży to juz nie jest to normalne, poszukałabym jakiegoś dobrego gina i zrobiła dobrą diagnostykę pod jego kierunkiem.
Oczywiści ściskam mocno.
Dziewczyny - dletego właśnie ja tak nieśmiało się zameldowałam na marcóweczkach, tak wczesne ciąże jak nasze są naprawdę jeszcze bardzo niepewne... Oczywiście wszystkim życzę jak najlepiej
 
reklama
Do góry