reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Wpadam tu na chwile a Wy tu tak drukujecie że szok:szok::szok::szok::szok:- chciałam szybko poczytac co napisałyscie ale padam na twarz i przekladam to na jutro:)
dobrej nocki:-):-)

Malinka
- ja nie wiem czy Tobie płaca coś za tą reklamę Tik- Taków:) Ta nazwa padła tu tyle razy ze hohohho:):-):-):-):-) Ty nasza Tikomanko:):-):-):-)
 
Cześć Pączuszki:-)
Net mi padł i nie miałam kontaktu ze światem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W pon będę miała nowy modem:-D:-D:-D
U nas wszystko ok fasolka rośnie ja się nie czuję:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Co u Was????? Tęskniłam strasznie za Wami:tak:
 
weź następnym razem namiar na którąś z nas, bo bardzo się stresowałyśmy, że coś u ciebie nie tak:/
a u nas jak zawsze, sielanka:) same dobre wiadomości. zadowolone z nas słoniczki:D
 
Poziomkiiiiii!!!!!!!!!!!! Wróciłaś!!!! No chwała Bogu kobieto! I jakiego masz już dużego Fasola!
My już zaczynamy etap USG połówkowych, a Ty nam biedulko dopiero zieleniejesz od mdłości. Łączymy się w bólu!

Oleniolek - po Incepcji to coś słodkiego wręcz wskazane. Jak po oddaniu krwi ;-)

Malina, a wiesz, że ja nigdy nie jadłam Tiki-Taków? U mnie w domu zawsze Kasztanki rządziły.

A ja mam dość leżenia i nicnierobienia!!! Muszę chociaż w domu się ruszyć jakoś. Zwłaszcza, że obiecałam M., że będzie miał pół dnia grania na PS3 z katowaniem nowej kierownicy, z moim marudzeniem w tle (bez mojego marudzenia nie ma takiego samego fanu, owoc zakazany, choćby pseudo, smakuje najbardziej) - no to fajnie byłoby chociaż w tym czasie coś fajnego ugotować.
Ubiorę się ciepło, szalik na szyję, poświęcę się nawet i skarpetki i kapcie założę i ugotuję pyszny gulasz z ligawy!!! I buraczki zasmażane dla M. I deser zrobię!!! Tylko jeszcze nie wiem, co na deser... Jakaś podpowiedź: coś smakowitego i w miarę szybkiego?
 
orrrrrrr.jpg
Futrzaczku Wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji Imienin i Rocznicy:-)


Poziomki wszyscy sie o Ciebie martwili już ,dobrze ,że wszystko dobrze u Ciebie:happy:

Bosa meble pierwsza klasa, chyba nawet nie chcę pytać ile kosztowały, ale w końcu nie są na rak , czy dwa.:szok:
Scarletka jaki wstyd o kilka herbatniczkow nie przesadzaj to nie tort trzykilowy
 
Ostatnia edycja:
Futrzaczku kochany, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i imienin!!! To Wasze pierwsze świętowanie we trójkę!
08N270B.jpgAnniversaryCakeVan6A.jpg

A my już po śniadanku i zrobiłam niechcący taką pyszną sałatkę ze śledzikami, że szok!!! Nawpitalaliśmy się jak małpa kitu!
 
reklama
Hej laczeczki
Ja już wyspana i w miare wypoczęta po dyżuże. Dziś mój M na dyżur więc z młodym idziemy do moich rodziców na obiad i do kina:-)
Wszystkim świątującyn rocznice, imieniny i inne wszystkiego naj!;-)
Poziomki! super że wszystko ok:-D
Zazdroszczę wam już info o płuci z usg połówkowego - już muszę jeszcze miesiąc poczekać, wstępnie chce sie umówić na 23.11:cool:
 
Do góry