reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja zrobiłam na zwykłym spodzie , kruchym i kruszonka na górę i zdycham teraz, bo czuję jak pachnie, a musi ostygnąć:)
Mój przepis jest banalny, na pewno byś sobie poradiła, nie da się go zepsuć, zawsze wychodzi.
 
Wpadłam na chwilę, poczytałam i już jestem na bierząco;)

Bosa super meble. Widać że kobieta ma gust!

Vetka czy Ty aby nie za dużo pracujesz??? A gdzie czas na odpoczynek? Mam nadzieję że to nie tak codziennie! Ja pracowałam po 11h w swojej pracy przed zwolnieniem i ledwo wytrzymywałam do końca. A Ty aż 13, szoooook... Szczerze Cię podziwiam!

Migotka gratuluję synusia! Jak z krwiakami? Mam nadzieję że już znikają albo już ich nie ma!

Harsharani ale maluchy mają pomysły;) ale nie gniewaj się na nich, chcieli się tylko z rybeczkami podzielić;) to znak że nie są egoistami i się podzieliły;) a czy rybki przeżyły ten niecodzienny poczęstunek?:)

Milutek teściowa nie dobra? Oby szybko mineła impreza i oby było dużo pysznego jedzonka hehe;)

Ruda ja tu ciągle marudzę i dziewczyny na mnie jeszcze nie krzyczą;) dzisiaj na końcu też trochę pomarudzę;)

Futrzaczku wszystkiego najlepszego z okazji imieninek i rocznicy!!!

Lokata i Cornelka dzisiaj wasz wielki dzień więc wszystkiego naj, naj, naj... na Nowej Drodze Życia!!!

Ja dzisiaj zostałam przeciągnięta przez męża od 10 do 18 po sklepach żeby kupić pościel 200/220 i skończyło się na tym że właśnie zamówiłam ją przez neta. I kupiłam stolnicę bo niby mam się zmusić do robienia ciast, kopytek i pierogów hahaha też przez neta! Pozatym w żadnym sklepie w żadnym centrum w Lublinie mój M nie znalazł dla siebie spodni bo niby marny wybór. Masakra! W nagrodę za wytrzymałość na koniec raczyłam się lodami truskawkowymi z bitą śmietaną od Grycana;) mniam... A jutro mój tato wraca z długiego kontraktu i jedziemy na imprezkę powitalną;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wy tu o serniczku a ja tak lubię! Najbardziej z brzoskwiniami! Zawsze jak się naczytam tutaj o jedzeniu to później to robię. Teraz mnie sernik kusi! A sera w lodówce dwa kilo od babci...

Harsharani na krówkę a może raczej 3bit to ja mam dobry przepis bez pieczenia;) robiłam w Anglii nie raz...

Mąż mnie katuje że chce jakieś zdjęcia na konkurs wysyłać więc już uciekam spać!!!

DOBRANOCKA!!!:)
 
Ostatnia edycja:
Uuuuu jak ja dawno takiego prawdziwego białego sera w wielkich kostkach nie widziałam ;) Zjadloby się mmmmmmmmmmmmm
Ale mam zgagę masakra :p
A Julkę dzisiaj nie wiem co opętało, skacze jak szalona, aż mnie boli w prawy boku :/
Wczoraj pierwszy raz poczułam na dłoni jej wyraźne muśnięcie, a dzisiaj już kopniaki pełną parą, oby jutro była taka rychliwa jak eM wróci :D
 
Ostatnia edycja:
no i jestem po wizycie w kinie :tak:
faktycznie fabułę filmu Incepcja trzeba stale bardzo uważnie śledzić
myślę, że mój mózg spalił bardzo dużo kalorii będąc mocno skoncentrowanym przez tyle godzin trwania filmu
dlatego też właśnie wcinam kawałek czekoladowego murzynka :-)
 
Malina ja tez dzis na dłoni poczułam ruchy ale M juz nie zdazył:-(.Specjalnie dla Ciebie wstawie przepis na sernik z ciemnym spodem i kruszonka;-) zawsze sie udaje.
Vetka musisz byc bardzo dobrym wetem skoro masz taki ruch a znajac zycie to na dyzuze wpadaja ludzie z samymi duperelami;-) Jestem pewna ze Twoja praca to Twoje hobby dlatego wytrzymujesz tam tyle godzin.
Migotka gratuluje synusia:-)
Ewi wspołczuje,ja tez czesto tak mam z zakupami zwłaszcza jak ide z mezem;-)
 
reklama
Do góry