reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

:-)Witam,melduje ze zyje;-)
Z rana bylismy na zakupach a na obiadek wpadł moj tata i troszke pojedlismy i pospacerowalismy,fajnie było i piekna pogoda jak na zyczenie:-)
Teraz padam z przejedzenia ale chyba jeszcze cos bym zjadła;-)
Latifa czasem jak sie nie wie czego sie spodziewac to jest łatwiej,czesto kobiety po porodzie mowia ''nigdy wiecej'' bo juz wiedza ''czym to pachnie'';-)
 
reklama
jak Wy takie piekaczki i gotowaczki:-D to polecam Wam tego bloga Moje wypieki

ja zrobiłam dziś brownies....rewelacja:happy:

a czy jest jakaś Marcóweczka, która nie chce znać płci?:rofl2: ja przy pierwszej córze nie znałam i to było piękne, teraz chyba też tak zrobię choć względy praktyczne nieco do mnie przemawiają...

bosonóżka na pewno się kiedyś pochwalę...ale raczej na zamkniętym wątku;-)
 
Wreszcie nadrobiłam zaległości, naskrobałyście trochę:-) U mnie remont pełną parą, więc nie ma czasu na kompa. Ale w poniedziałek mają być już kładzione płytki, być może do piątku skończymy;-) Maluszek zaczyna nieźle kopać mnie po pęcherzu, a tu przy remoncie ograniczony dostęp do łazienki, na szczęście na moją prośbę natychmiast łazienka jest mi udostępniana:-D
 
Kochane Mamusie! żyję ale nie mam czasu nawet porządnie Was poczytać nie mówiąc o pisaniu:-( gościłam przez 3 dni koleżankę, a na weekend przyjechała do mnie rodzinka, więc nie mam jak zaglądać:-(
z tego co zauważyłam to:
Bosonóżka nie wyjechała do Chin:-( i się kuruje... zdrówka życzę:-)
Lokata Wszystkiego Naj dla Ciebie i Twojego Męża:-) bądźcie zawsze szczęśliwi i radośni, a przede wszystkim życzę Wam dużo miłości i wzajemnego zrozumienia na każdy dzień Waszej wspólnej małżeńskiej podróży!
Futrzakowa Tobie kochana i Twojemu M. również wszystkiego Naj z okazji Waszej rocznicy:-)

mam nadzieję że u Was wszystko w porządku:tak: życze miłego weekendu, wyśmienitych humorów i samopoczucia :-) i mam nadzieję że nie zapomnicie całkowicie o mnie;-)
 
Vetka - to się nazywa lekarz z powołania - podziw i szacun :*
Chciałabym mieć takiego weta dla mojego Fredziołka ;)

Migota gratuluję chopaka :D

Madzior jak Ci dzidzia siedzi tak nisko, to kumpela mi poradziła, żeby się położyć na plecach, ugiąć nogi w kolanach i rozstawić, a potem unosić biodra do góry (jak w teledysku do piosenki 'call on me';) i dzidzia powinna trochę podpłynąć do góry :)
 
Witam babeczki!
ja wpadam na sekundę, melduję, że żyję ale padam na pysk. Od rana dopiero usiadłam na tyłku: pranie, sprzątanie, obiadek, spacer, zakupy, sałatka śledziowa, a na sam koniec sernik do piekarnika. już mi ślinka po butach cieknie takie zapachy, a tu trzeba jeszcze poczekać:/
całuski dla wszystkich
 
reklama
no niestety Madzikm
w poniedziałek normalnie idę do pracy, a i cały tydzień w niej byłam a dyżuru zostało mi jeszcze 45 min do 22.00, ale chyba w grudniu zejdę już z dyżurów
 
Do góry